RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СмакРозділ для жінок

Нічого зайвого, тільки соки: детокс-дієта

        Все більшої популярності в наш час набуває тема здорового способу життя. Це стосується і спорту, і харчування, і середовища, в якому ми живемо. Здоров’я та краса стали, якщо не синонімами, то вже точно дуже близькими за своїм змістом поняттями.

     Тому, абсолютно закономірним нам видається той факт, що тема детоксу не тільки як системи харчування, а і як способу життя стає все більш поширеною. 

 

 

 

 

Що таке? і як це працює?

 

     Поступово в організмі людини накопичується велика кількість токсинів і шлаків, які перешкоджають нормальній роботі всіх органів. В результаті цього з'являється відчуття апатії і втоми, а шкіра втрачає блиск та пружність. Людина дуже швидко починає набирати вагу. Детокс - програма дозволяє повернути гарний настрій і прекрасне самопочуття, нормалізувати роботу всіх органів і систем в організмі. Таке перезавантаження організму краще проводити 2 рази на рік: весною і осінню.

      "Detox" — це програма для очищення та схуднення, яка полягає у тому, що ви споживаєте цілий день натуральні соки, смузі, фреші. Існують сервіси які їх готують та доставляють вам додому, в офіс  з 9:00 до 12:00 години.  Проте, вони трішки відрізняються від звичайних свіжих соків. Соки, фреші, смузі Detox холодного віджиму, що дозволяє їм не втрачати вітаміни та корисні речовини. Програма може тривати один, три, п'ять або десять днів. Тривалість залежить від того якого результату ви хочете досягти чи скільки кілограм скинути. Окрім цього дієтологи запевняють, що такий метод очищення дозволяє помолодшати, а вашому організму відпочити.

         

      Метод детокс варто проходити не частіше, аніж один раз у 3-5 тижнів, а день-два перед початком програми підготувати свій організм і не вживати жирну їжу, солодощі, алкоголь,каву. Цим методом часто користуються зірки та публічні люди перед важливими подіями, адже очищення організму покращує стан шкіри, волосся, нігтів. Ви експрес-методом отримуєте величезну кількість вітамінів, адже для однієї баночки напою йде близько 1 кг фруктів, овочів, зелені.

      Якщо ви вирішили спробувати чудодію detox-очищення, обов'язково перед цим проконсультуйтеся із лікарем. Detox протипоказаний при деяких хронічних захворюваннях, діабеті, язві.

     А ви проходили Detox програму? Поділіться результатами та враженнями!

Додати коментар

Захисний код
Оновити