RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СаморозвитокРозділ для жінок

Формула успіху - все просто!

Напевно кожна людина хоче стати успішною та  фінансово незалежною. Але, наше життя влаштована таким чином, що однієї мрії недостатньо для виконання цих бажань! Де ж ховається формула успіху людського життя? Як стати лідером? Що заважає нам досягти поставлених цілей, а що навпаки - нам допомагає? Ці питання цікавлять ВСІХ людей земної планети!

Насправді формула успіху проста: Робіть те, що дійсно працює, і не робіть того, що не працює! Завжди пробуйте нове!

Відомий американський психолог, а також ведуча "Рубрики відносин" в легендарному шоу Опри Уітні - Марта Бек, придумала чудову форуму успіху: 

A=X+Y+Z 

 А - в цій формулі - успіх до якого ми йдемо;

Х - мовчання (воно ж золото);

Y - робота( праця, діяльність);

Z - гра.

  Інструкція для тих, хто хоче, щоб його бажання і мрії здійснювались.

Перший крок.

Припиніть обговорювати свої проблеми та перспективи з друзями. Тим більше - з недругами. Так у Вас буде менше шансів почути поради, яка зїб"є вас з пантелику  і «страшні історії» з життя невдах. Люди дуже люблять бути обізнаними фахівцями в усіх областях і скрупульозними критиками чужих ідей!

Другий крок. 

Замість балачок - працюйте над своєю мрією. Майте терпіння і не втрачайте напористості! Завжди пам"ятайте приказку: «Шлях у тисячу кілометрів починається з першого кроку».

Третій крок. 

Коли Ви відчуєте, що трохи втомилися на шляху до своєї мрії, зупиніться! Зробіть перепочинок і трохи пограйте. Завжди уявляйте собі яскраву картину того, що б Ви хотіли мати. Зробіть колаж бажань. Напишіть свої бажання  Всесвіту. Це дуже хороший спосіб позбутися від нудьги - поверніться в дитинство.

І як тільки Ви відчуєте прилив нових сил - починайте знову прокладати дорогу до свого успіху.

Формула успіху почне працювати саме тоді, коли почнете працювати Ви!

І тоді  дуже скоро Ви опинитеся ПОПЕРЕДУ, а весь той маленький світ, який тільки вносив розчарування і приносив суцільні неприємності - залишиться позаду.

«Формула успіху від Стіва Джобса!»

Додати коментар

Захисний код
Оновити