RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СаморозвитокРозділ для жінок

7 секретів справжньої жінки від Маргарити Січкар

Думка про те, що мрія будь-якого чоловіка — жінка з обкладинки журналу, помилкова. Насправді чоловіки бачать і цінують наш багатий внутрішній світ, уміння себе подати. Впевненість в собі, правильні манери поведінки, щира посмішка на обличчі — ось, що головне. Є 7 секретів, знаючи які, ви зможете стати жінкою, якій всі чоловіки обертаються вслід.

 

1. Будьте впевнені в собі.

Якщо ви впевнені в своїй привабливості, в ній будуть впевнені і всі навколо. Головна ознака впевненості в собі — пряма хода, високо підняте підборіддя, погляд вперед. Упевнені в собі жінки шалено сексуальні.

2. Будьте харизматичні.

Красиві жінки в більшості випадків відлякують чоловіків, а ось приємна і доглянута зовнішність, доповнена харизмою — це те, що привертає представників сильної статі. Гарне почуття гумору, внутрішня сила духу, мудрість —  притягує.

3. Будьте ласкаві.

Добрі люди, на жаль, зустрічаються все рідше. Будьте ласкаві, і ви не помітите, як навколо вас з'явиться багато гідних уваги чоловіків.

4. Будьте пристрасною.

Пристрасність — синонім сексуальності. Страсною можна бути не тільки в ліжку з коханою людиною, а й в будь-якій іншій справі. Віддавайтеся повністю будь-якому заняттю. Чоловіки це помітять.

5. Інтелект.

Зовнішність — це, звичайно, добре. Але що робити, якщо в цьому плані чоловіка здивувати не можна? Запам'ятайте: всім подобаються жінки, які вміють підтримати розмову на будь-яку тему.

6. Будьте загадкові.

Будьте таємничі, ніколи не розкривайтесь повністю перед чоловіком. Він повинен бажати розгадати вас.

7. Будьте елегантні.

Сексуальне вбрання — це не облягаючі міні-сукні і високі підбори. Це в першу чергу елегантність, хороший смак.

 

Ці поради допоможуть вам стати улюбленицею чоловіків. Ви зможете підкорювати будь-яке чоловіче серце одним тільки поглядом. Чи не про це мріє кожна з нас? Але головне — завжди залишайтеся собою. Будьте справжньою!

Додати коментар

Захисний код
Оновити