RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СаморозвитокРозділ для жінок

5 лайфхаків ділової мами від головного редактора Наталії Галань

Кажуть із народженням дитини, жінка переосмислює життя. І це справді так: подарувавши життя маленькому диву, ти розумієш, що здатна підкорити вершини. Але ще рік тому я не могла уявити, що стану головним редактором успішного журналу, залишаючись при цьому хорошою мамою. Як мені це вдалось? Читаймо далі!

 5 лайфхаків ділової мами

  • Природне батьківство.  Ніщо так не полегшує життя, як не ускладнення  його собі. Завдяки тому, що майже завжди носила –і до сих пір ношу! – синочка у слінгу, я встигаю зробити безліч справ. Окремий плюс — спокійний малюк, адже він завжди поруч з мамою, чує її голос і т.д. Завдяки грудному вигодовуванню і сумісному сну, я економила час і кошти на дитячому харчуванні. Сумісний сон дозволяв спокійно працювати, коли поруч солодко спав малюк.
  • Чітка мотивація. «Підзаробити в декреті» — це лише перший крок, який  не повинен в жодному разі стати останнім. Головне — не боятися діяти, і брати на себе відповідальність. Коли планувався перший номер журналу «SAVOR», моєму малюку було всього 5 місяців. Але я жодного разу не засумнівалась, що в мене все вийде! Завдяки неймовірній підтримці команди видання, я швидко увійшла в робочий процес, а за декілька місяців просто не уявляла свого декретного життя без роботи своєї мрії!
  • «Плаваючий графік» — одна з найважливіших складових успішного бізнесу у декретній відпустці. Адже навряд чи ви захочете-зможете залишити свою крихітку надовго. Тому варто обумовити, коли ви «присутні» в робочому процесі, а коли — ні. Для мене такими годинами в режимі «on» став денний сон малюка та декілька годин нічного сну.
  • Помічники — якою б супервумен ви б не були, вам не справитись без помічників. Рідні та близькі точно не відмовляться посидіти з малюком, коли ви будете на важливій діловій зустрічі, а електронно-кухонні гаджети  полегшать вирішення чималої кількості побутових питань. Наприклад, незамінною для мене, окрім пральної машини і бленд ера, стала мультиварка — швидкі та корисні обіди для мене і синочка завжди чекають на нас у потрібний час.
  • Час для себе: маленька дитина , домашні клопоти і відповідальна робота — поєднувати все досить важко! Тому так важливо дозволяти собі маленькі жіночі радощі —  спілкування з друзями, позаплановий манікюр чи нова сукня!

 

Пам’ятайте: ви — велика молодець і варта найкращого! І ще мабуть, забула найголовніше: вам є заради кого бути успішною. Адже безмежний захват як мінімум однією людиною ви заслужили апріорі. Адже ви — МАМА!

Додати коментар

Захисний код
Оновити