RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СаморозвитокРозділ для жінок

Фізіогноміка. Дізнайся про людину за рисами обличчя

Ще в давнину люди навчилися безпомилково зчитувати по обличчях необхідну інформацію. Зараз фізіогноміка — це ціла наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. Якщо хочете безпомилково і швидко дізнатися, що думають про вас оточуючі, навчіться читати їх міміку — вона не обдурить! Фізіогноміка допомагає краще зрозуміти людину. Одне тільки, перше знайомство, може багато що розповісти і, можливо, застерегти від помилок. Відразу скажемо, що жіночу стать прочитати складніше, оскільки косметика багато що приховує. Але й тут важко "змінити" форму обличчя, очей.

 

 

Фізіономісти виділяють п'ять найважливіших рис обличчя: очі,брови,ніс, рот,вуха.

ОЧІ Ніщо так виразно не говорить про людину, як її очі. Можна повністю змінити своє обличчя, але вираз, форма очей залишаться незмінними.

Розмір очей. Великі очі говорять про сприйнятливість і чутливість, мужність і владність. Маленькі очі – самовдоволення, упертість, ревнощі. Краї очей. Скошені вгору – говорять про чутливість, сміливість, рішучість. Очі скошені донизу – про добродушність, оптимістичність, уважність. Якщо зовнішній куточок ока піднятий довгий і гострий — це розум і проникливість. Зовнішній куточок ока загнутий догори – сміливість, безрозсудність, жадність. Якщо куточок ока дивиться вниз – покірність.

ПОВІКИ. Наповзання верхньої повіки на середину ока говорить про проникливість та спритність людини. Якщо злегка спадає все віко цілком — велика сексуальна привабливість, але одночасно холодне серце. Верхня повіка, що спадає від середини до кута ока, – песимізм. Загальне провисання нижньої віки у жінок – теплота і жіночність. Набрякла посередині нижня повіка – егоцентричність. Набряклі повіки, як верхні, так і ніжні, говорять про втому від життя.

"Вважається, що чим більші очі, тим вища емоційна сприйнятливість."

БРОВИ У чоловіків брови читаються легко, у жінок – важко, оскільки майже у всіх жінок брови піддавалися косметичній обробці.

Фактура брів. Тут діє одне правило: чим брови товщі і жорсткіші, тим непоступливіший і впертіший характер людини. Кінець брови. Тонкий зовнішній кінець говорить про благородство; широкий кінець, що піднімається вгору, – мужність і заповзятливість, але в той же час схильність до жорсткості.

Довжина. Довгі, витончені брови говорять про спокій, консерватизм. Елегантна лінія брів довша за око – про інтелект. Коротенька і тонка брова – людина веде самотню боротьбу за життя і своє місце в ньому. Короткі і грубі брови – влюблива натура, схильність до частої зміни кар'єри. Якщо ж брови майже невидимі – хитрість. Короткі і густі брови – незалежність, але і агресивність, запальність. Короткі, грубі і, одночасно, густі брови – злість, аморальність, сексуальність.

Напрям. Якщо частина брів йде в протилежному напрямі – упертість, безкомпромісність. Спадаюча вниз брова – боязкість. Форма. Зрощені в одну лінію брови – винахідливість, рішучість, прямолінійність. Блискуча чорна родимка усередині брови – великий успіх. Ніби розірвані брови – віроломство. Брови у формі бумеранга – винахідливість.


Як по напряму погляду можна скласти точне уявлення про вашого співрозмовника?

Якщо ваша мета – зав'язати ділові відносини або побудувати відношення з представником протилежної статі, який вас цікавить, зверніть увагу на погляд вашого співбесідника, точніше – на його напрям. Залежно від того, куди дивиться людина під час розмови, ви легко визначите ступінь його щирості або зацікавленості розмовою, а іноді і прочитаєте таємні думки співбесідника.

Якщо ваш співрозмовник дивиться вам прямо в очі, швидше за все він вкрай зацікавлений обговорюваною темою або вами особисто. Твердий фіксований погляд трактують, як упевненість у собі та своїх діях, високу самосвідомість, усвідомлення своїх сил та можливостей. Поперемінний контакт очі в очі, який підтримують співрозмовники, означає підтвердження уваги, взаємну повагу до співрозмовника, довіру до нього, появу відкритості та вільного виразу всіх суперечливих позицій. Проте слід зазначити – дуже тривалий зоровий контакт свідчить про те, що ваш співбесідник чимось наляканий або не довіряє вам. У такому разі, прикований до вас погляд не що інше, як спроба вас контролювати. Якщо чоловік не відводить від жінки погляду, це явна ознака того що вона привертає його не просто як співбесідник, а, в першу чергу, як жінка, яка для нього стала об'єктом сексуального інтересу. Такий погляд – підсвідома спроба загіпнотизувати жінку, зробити її доступнішою і податливішою.

Якщо співрозмовник на мить зустрічається з вами поглядом і переводить його на неістотні об'єкти, це може означати, що він чимось стурбований або просто хоче закінчити розмову, яка йому наскучила. Якщо погляд прямує вгору, це означає, що ви викликаєте стійке роздратування, а можливо і презирство. Краще, на що ви можете розраховувати – це поблажливість або стриманий сарказм. Змінити настільки стійкий негатив вам буде вкрай важко. Погляд, скерований у верхній правий кут свідчить про те, що співбесідник намагається провести якісь асоціації.

Якщо ваш партнер по розмові опустив очі, це явна ознака дискомфорту або збентеження. У розмові з жінкою, чоловік, який опускає очі, виявляє тим самим свою боязкість і скруту. Це не означає, що жінка йому не цікава і викликає тільки бажання швидше припинити розмову, а можливо і будь-які відносини. Навпаки, відчуття співбесідника у цей момент свідчать про його боязнь бути знехтуваним протилежною половиною.


 Безумовно, свій відбиток на реакцію співрозмовника під час бесіди, накладає і культура, до якої він належить. Так у представників азіатських національностей взагалі не прийнято "прошивати" співбесідника прямим поглядом. Тому не дивуйтеся, якщо вподобаний вам японець буде дуже часто опускати погляд – в цьому випадку це не завжди прояв боязкості. Якщо ваш співбесідник лівша, все вищесказане до нього відноситься з точністю до навпаки. Ви хочете зрозуміти, чи бреше вам людина, з якою ви розмовляєте. Спробуйте поставити йому таке питання, на яке він вимушений буде дати правдиву відповідь. Наприклад: якого кольору його машина? Якщо він підніме очі і подивиться управо (лівша, відповідно – вліво), означає у вас є шанс говорити з цією людиною щиро.

Відносно прямого погляду психологи одностайні: якщо хочете подобатися людям — дивіться їм прямо в очі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити