RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СаморозвитокРозділ для жінок

Чому так важливо мати хорошу подругу?

Жінки чимало часу проводять у спілкуванні. Часом це вважають пустими теревенями і втратою часу, проте така вже природа жінки – проживати події в їх обговоренні. Для неї - це джерело підтримки, натхнення та розслаблення. П’ятро людей, з якими найчастіше спілкуємося, впливають на наш емоційний стан, змінюють світогляд і підтримують ті чи інші внутрішні установки. Виявляється, знайти ментально здорове оточення буває складніше, ніж здається на перший погляд. Тому, сьогодні – пост про оточення жінки та його значимість.

  

Стаття Анни Шийчук

Психолог,психотерапевт,тренер

www.dvoe.if.ua

 

 


«Вона мусить комусь це розповісти. Якщо не подрузі, то тобі» - колись так висловилася колега мого чоловіка у розмові про вічні жіночі походеньки «на каву». Відтоді він заспокоївся, і з задоволенням підтримує посиденьки з коліжанками, а також може чути мене по-справжньому, коли я приходжу до нього на розмову. Він розуміє, що це не безглузда примха, а важлива потреба. Звісно, на все своя міра. Дві години розповідати про те, як пройшов день краще подрузі, її це точно більше цікавить. Проте поговорити про важливі рішення, що стосуються обох – безумовно, краще з чоловіком.

 

В результаті еволюції у жінок та чоловіків склалися різні стратегії поведінки. Для чоловіка важливою є конкуренція, для того щоб вибороти собі місце серед інших чоловіків. Натомість для жінок більш важливою виявилася кооперація, адже у великій родині необхідно було домовлятися з різними жінками. З відси «росте» і потреба у спілкуванні та обговоренні. Це аж ніяк не означає, що чоловіки говорять менше. Просто їх розмови наповненні іншим змістом – фактами, аргументами, висновками. Жіноча ж розмова складається з почуттів, емоцій, переживань та найдрібніших деталей теми, яка обговорюється. Саме тому, задоволеність приходить лише тоді, коли є можливість говорити довго і бути вислуханою до кінця.

Останнім часом інформаційний простір переповнений ведичним знанням, яке детально описує та структурує різні сфери життя людини. Отож, і тут звертається увага на необхідність зустрічатися в жіночому колі. Це розвиває та примножує жіночу енергію, дозволяє зберігати внутрішній спокій і відчувати себе краще.

 

На жаль глянцеві журнали пропагують думку: «Вибери собі страшненьку і бажано тупеньку подругу, тоді на її фоні виглядатимеш краще і знайдеш собі хорошого чоловіка». Ох… Яка ілюзія… Як мінімум, чоловік вибирає не за один раз, коли побачив жінку в кав’ярні з подругою. Відповідно жити втрьох, щоб він щодня розумів, як йому пощастило – думаю, не вийде :) Якщо ж зустрічаються дві самодостатні жінки, які бачать свої ресурси та переваги і помічають такі ж у іншої, то їх обмін думками буде більш плідним. Жінки підсилюють самоцінність та самооцінку одна одній не за рахунок приниження іншої, а за рахунок здорового визнання і поваги. Вони мають можливість обмінюватися цінним досвідом та вчитися будувати різні сфери життя, підтримуючи одна одну в кризових моментах. Отож, мати красиву, розумну та щасливу подругу вигідніше, ніж вибирати завідомо «страшненьку і тупеньку».

 Жінки так багато спілкуються, оскільки можуть обмінюватися кількома суттєвими цінностями. Перша – підтримка, увага і любов. Друга – визнання та повага. Третя – обмін знаннями та досвідом.


Знайти подругу, обмінятися досвідом та знаннями, дізнатись про щось нове, отримати підтримку та пораду, зрештою попліткувати про чоловіків і не тільки, можна на форумі egoistka.if.ua.

 


 Розповідай друзям

Додати коментар

Захисний код
Оновити