RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СаморозвитокРозділ для жінок

7 секретів справжньої жінки від Маргарити Січкар

Думка про те, що мрія будь-якого чоловіка — жінка з обкладинки журналу, помилкова. Насправді чоловіки бачать і цінують наш багатий внутрішній світ, уміння себе подати. Впевненість в собі, правильні манери поведінки, щира посмішка на обличчі — ось, що головне. Є 7 секретів, знаючи які, ви зможете стати жінкою, якій всі чоловіки обертаються вслід.

ЕБРУ — техніка малюнку на воді

Багато людей люблять малювати як професійно, так і для душі, так і методи теж різні: деякі малюють на папері, інші взагалі на піску. А ось ми сьогодні розберемо унікальну турецьку техніку малювання на воді, може ви чули про таку: «Турецьке мармурування» або «Ебру».

Зберігайте спокій і продовжуйте жити далі або історія одного плакату

Напевно кожен з нас бачив в Інтернеті, в магазинах, в кіно, на фотографіях плакати із зображенням корони, а під нею напис Keep Calm and ... Продовження цієї фрази найрізноманітніше, залежно від того, для якої мети створений цей плакат. Однак, мало хто знає історію виникнення оригінального плакату.

5 лайфхаків ділової мами від головного редактора Наталії Галань

Кажуть із народженням дитини, жінка переосмислює життя. І це справді так: подарувавши життя маленькому диву, ти розумієш, що здатна підкорити вершини. Але ще рік тому я не могла уявити, що стану головним редактором успішного журналу, залишаючись при цьому хорошою мамою. Як мені це вдалось? Читаймо далі!