RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

МандрівкиРозділ для жінок

Кубер - Педі. Життя під землею.

Кубер-Педі - маленьке австралійське містечко, розташоване в центральній частині штату Південної Австралії. Населення міста складає майже 2 тисячі чоловік. Місто відоме своїм багатющим родовищем опалів, воно становить приблизно 30% загальносвітових запасів. Назва міста Кубер-Педі в перекладі з мови аборигенів звучить як «нора білої людини».

 У зв'язку з дуже суворим температурним режимом в цій місцевості і переважанням гірничої промисловості населення міста постійно проживає в підземних печерах або в стовбурах шахт, створених здобувачами опалів.

 

Всередині гори пробурені печери, подібні звичайним домівках. У них є спальні, хол, кухня і ванна кімната.

 

Температура на поверхні досягає 40 ° C, а в підземних оселях мешканців Кубер-Педі температура завжди постійна і комфортна.

 

Підземні будови Кубер-Педі привертають до себе безліч туристів. Саме тут можна побачити підземне кладовище і церкви, що знаходяться всередині шахт. У місті навіть є дерева, от тільки вони зварені з металу.

 

До речі, в околицях міста було знято не один фільм, ось деякі з них: «Чорна діра», «Скажений Макс 3» та «Пригоди Прісцилли, королеви пустелі».

 

 

Сподобалось? Поділись з друзями!

Додати коментар

Захисний код
Оновити