RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

МандрівкиРозділ для жінок

Співачка BARABANOVA на Кубі врятувала потопельника

Новорічні канікули українська співачка BARABANOVA, провела в прекрасній екзотичній країні, де знайшла безліч пригод на свою голову. Їй навіть довелося рятувати місцевого туриста!

 

Ось вже п'ять років Юля професійно займається дайвінгом. На це захоплення співачку підсадив її чоловік. Кожен раз, коли вдається знайти час на спільну відпустку, вони обирають країну, де є можливість побачити красиву підводну природу. Юля - дайвер з величезним досвідом.

 
«Не існує слів, щоб описати те захоплення і ті враження, які я пережила під час першого занурення. Я зрозуміла, що дайвінг - справа всього мого життя! На Кубу ми полетіли саме тому що там - неймовірний підводний світ! Чесно кажучи, сама країна викликала у мене двоякі враження. Дуже колоритна і атмосферна, але в багатьох моментах - не зовсім зрозуміла. Сервіс поганої якості за гроші, яких він не вартий. Дорогі готелі, а всередині - повний совок. Дуже сподобалися колоритні кубинські машини. Ви в курсі, що у радянські «Жигулі» у них коштують... 25 тисяч доларів! Кожен, у кого є така машина - справжній олігарх», - згадує BARABANOVA.
 
А ось від самої підводної природи на Кубі Юля в захваті. Вона розповідає, що бачила там безліч яскравих екзотичних риб, морських котиків та інших тварин. А ще дівчина... врятувала одного з туристів.
 
«Якийсь хлопець, здається, з місцевих, захоплено пірнав, але по його рухам і поведінці видно було, що він в цій справі - новачок. У якийсь момент він випустив свою камеру, якою знімав всю красу, і вона пішла на дно. Хлопець жваво кинувся за нею, всі інструктори були мінімум в десяти метрах, і по тому, як він борсався у воді, я зрозуміла, що сам він наверх не підніметься без проблем. Рвонула услід, витягла і камеру, і її володаря. Дякував мені на пляжі на ламаній англійській і подарував браслетик з черепашками. Це було мило!», - розповідає співачка.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити