RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

МандрівкиРозділ для жінок

Grand Mosque — екскурсія до однієї з найбільших мечетей світу

GrandMosque – входить до числа найбільших мечетей світу, посідаючи восьму сходинку у цьому рейтингу.  Цей шедевр архітектурного мистецтва Кувейту  розташований в Старому Місті навпроти палацу Каср-Сіф .

ГОА ― КУТОЧОК ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

Індія ― сповнена мудрості і таємниць батьківщина Будди та Шиви, прянощів і кашеміру, аюрведи та йоги, серце і душа Азії. Це величний музей під відкритим небом, де кожен може доторкнутись до частинки історії, що нараховує більше 5000 років. Вона екзотична, небезпечна, красива. Побувавши одного разу тут, ви обов’язково повернетесь сюди знову, тому що Індія ― це любов з першого погляду!

Спосіб подорожувати без грошей, або що таке WWOOF

World Wide Opportunities on Organic Farms («Світові можливості на органічних фермах») — це об’єднання фермерів з усього світу, готових запропонувати їжу та нічліг в обмін на допомогу по господарству. Мандрівники, яким доводилося працювати на фермах, стверджують, що це просто приголомшлива можливість не тільки заощадити, але і поглянути зсередини на життєвий уклад тієї чи іншої країни.

На край світу за копійки або Lowcost для початківців

 

Подорожі по світу перестали бути небаченою розкішшю і кожен — від студента до олігарха — може здійснити свою давню мрію і пройтись по Лондону, насолодитись Прагою, захопитись Нью-Йорком, помилуватися Пекіном — словом, за декілька годин і на «трішки» чи на «довго» перенестись в місто своїх снів. Справа тільки в ціні питання. Журнал «SAVOR» розповість все про «приручення» лоукостів і подорожі без зайвих витрат.