RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Він,вона і вона...Міф №2. Чоловік зраджує тоді, коли в його житті виникає нове кохання чи пристрасть до іншої жінки, а любов до дружини минає.

 

Останній орієнтир радше для коханок, але й подружній парі допоможе пролити світло на те, що з ними відбувається. Третій з'являється там, де напруга між двома сягає максимуму. За рахунок емоційної залежності, яка виникає в процесі спільного сімейного життя, кожен з подружжя стає чутливим до переживань іншого. Обоє інстинктивно уникають хвилюючих тем і відносини стають більш закритими. В закритій емоційній системі рефлекторно хочеться захиститись від переживань партнера. Або коли пара починає конфліктувати, то той, кому такі переживання даються важче, втягне третього, щоб скинути напругу.

 

 

 

Третій (коханка) стає своєрідним вмістилищем всіх зайвих емоцій і нереалізованих потреб, які не знайшли розрядки з партнером в парі — таким собі громовідводом або, якщо підібрати ще точнішу метафору — унітазом, куди зливається все зайве. І цей третій стабілізує сімейну систему. Якщо б коханка підозрювала, що вона допомагає сім'ї коханого зберегти свою цілісність, то тікала б зі стосунків, як щур з дірявого корабля. Зрада однозначно зміцнює сім'ю. Спочатку, поки зрада не виявлена, то коханка є стабілізатором. Згодом, коли про зраду відомо, вона є поштовхом до того, щоб подружні стосунки «ожили», прокинулись від застійного сну, щоб у парі з новою силою завирували почуття, щоб пройшла переоцінка цінностей і почався пошук нових сенсів бути разом. У цей момент пара переживає кризу і має шанс переступити на якісно новий щабель у своєму розвитку. Оскільки, перебуваючи в трикутнику, страждають усі, то зайвий з часом відпадає. Лише в 20% випадків третій стає другим,але за умови, що колишній другий (дружина), сам приймає рішення покинути стосунки. Таке трапляється тоді, коли дружина вже давно розчарувалась в чоловікові і не проти передати його коханці. Тож, коханки, задумайтесь:якщо суперниця вирішила зробити вам подарунок у вигляді самоусунення з поля бою, то швидше за все нічого, окрім «троянського коня» вона вам дарувати не стане. В будь-якому випадку романтичні відносини з коханцем перейдуть у площину побуту і тоді вже новій парі доведеться переживати кризу з усіма наслідками. Але у всіх інших випадках пара зберігається і міцніє, а притягнутий третій зникає. Іноді третій може піти сам, не витримавши важкої роботи порятунку чужої сім'ї.

 

  

Ще одна корисна ремарка. Чоловік, здебільшого, на стороні шукає не нову жінку, а свою ж власну дружину. Вірніше, ті її риси, які були на початку стосунків і кудись зникли в процесі подальшого спільного життя. Тому дружинам слід уважніше придивитись до нової пасії свого чоловіка і віднайти ту свою частину, яку вони втратили з роками. Тож, дорогі коханки, пожалійте себе, тепер ви бачите, куди ви потрапили. Адже, як би вам не здавалося, що ви — та єдина і прекрасна, до вас від дружини він прийшов — це ілюзія. Бо її нерви він береже, приховуючи вас, до неї біжить на свята і вихідні, з нею чомусь не розлучається, їй можна бути собою, в той час, як вам треба бути зручною, такою, якою він хоче вас бачити, жити його життям і його інтересами, відповідати його очікуванням, інакше повернеться до неї. Підтвердження тому ще одна реальна історія:

 

   - А.:Наші з дружиною стосунки давно дали тріщину, ми роз'їхались, але у нас спільна дитина. Зараз у мене інша жінка. Мені з нею дуже комфортно ,тепло і затишно. Спокійно якось. Вона про мене дбає, любить мене, їй подобається те саме, що й мені, вона розділяє мої хобі. З нею так зручно. А дружина... Вона зовсім інша. Вона живе своїм життям, у неї свої інтереси, свої грандіозні плани на майбутнє, свої цілі і проекти. Колись вона була не такою. Ми часто сваримось, аж іскри летять. Я стомився. Але, водночас, ми з нею дуже міцно пов'язані дитиною. Проте є ще щось...щось невловиме і сильне, щось, що я не можу собі пояснити і що не дозволяє мені відпустити її до кінця. Вона — чудова мама для нашої дитини, а ще дуже красива, а ще... рідна, дуже рідна. Про неї хочеться потурбуватись, захищати і не відпускати далеко від себе, ніколи не відпускати. Особливо до інших чоловіків, одна думка про це мене дратує.

 

 

    Тож, дружини, мотайте на вус, хто насправді цінніший: ви чи вона?

Додати коментар

Захисний код
Оновити