RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Вийти заміж за іноземця: міфи та реальність

Хтось знаходить своє щастя на рідній землі, а когось чекає прекрасний іноземний принц. Кажуть, вийти заміж за іноземця — складно і просто водночас.

Спробуємо спростувати усі міфи разом з власником шлюбного агентства «IF LOVE» Наталією Калініченко.

 

 

 

Міф №1: Треба бути моделлю, щоб вийти заміж за іноземця

Головне — не вік і зовнішність потенційної обраниці, а її бажання побудувати серйозні стосунки. Звісно, велику роль відіграє спосіб подачі себе — хороша анкета та професійні фото, вміння зацікавити співрозмовника.

 

Міф №2: Стосунки з іноземцем досить небезпечні, серед них чимало шахраїв

Насправді інколи шахраями стають потенційні українські наречені. Анкети іноземців на серйозних сайтах знайомств проходять детальну перевірку, а майже вся інформацію про потенційних наречених є конфіденційною.

 

Міф №3 Анкета на іноземному сайті знайомств — запорука 100% успіху

Анкета, звісно, це перший крок, але далеко не останній у пошуках свого закордонного щастя. Буває так, що судженого все нема і нема. Але щастя, воно таке, що може чекати вас у наступному листі. Окрім того, варто чітко розуміти, кого саме ви шукаєте. І тоді любовна фортуна не омине вас.

 
 

Ми гарантуємо:

- ваше досконале портфоліо: організовуємо макіяж, зачіску та професійну фотосесію, за потреби — відеопрезентацію. Іноземні прихильники побачать вас із найкращої сторони!

- розміщення вашої анкети на більш ніж 10 сайтах іноземних знайомств, більшість з яких є закритими для звичайних користувачів, а, отже, ваш вибір супутника життя стає значно ширшим;

- повний мовний та юридичний супровід: ви вільно спілкуєтесь з потенційними чоловіками завдяки нашим професійним перекладачам, ми також гарантуємо вашу безпеку та повну конфіденційність;

- шанс бути щасливою!

 

Досить лише спробувати і повірити!

 

Ви оплачуєте лише портфоліо!

 

Понад 8 років успішної роботи!

 

Шлюбне агентство «IF LOVE»: Кохання чекає на тебе!

 

 

Контакти:

тел.+380990453090

+380966677384

http://iflove.com.ua/

Додати коментар

Захисний код
Оновити