RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Чому літо небезпечне?

Як і будь-який інший сезон, літо має свої переваги і недоліки. Деякі літні небезпеки можуть завдати серйозної шкоди нашому здоров’ю, а в деяких ситуаціях навіть становити небезпеку для життя. Будьте більш обережні цього літа, тому що іноді незнання може зіграти злий жарт навіть з дуже пильною людиною.

 Спека — це далеко не єдиний фактор, що ускладнює наше життя. Під час літнього сезону ви можете зіткнутися з десятками інших небезпек та загроз. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам насолодитися чудовим літом і убезпечити себе від будь-яких неприємних сюрпризів.

1. Кондиціонери

 

Помилково вважати, що кондиціонер — це краще рішення для спекотної погоди. Влітку більшість міських жителів постійно перебувають під дією кондиціонера – вдома, в офісі, магазині і автомобілі. На жаль, це хороший вибір лише на перший погляд, і підходить він далеко не всім. Якщо під час тривалого перебування в кімнаті з працюючим кондиціонером  у вас  прихватити горло, з’явився алергічний кашель – у вас висока чутливість до холодного повітря.

Чому це відбувається? Було науково доведено, що кондиціонер видаляє вологу з повітря, що сприяє розвитку простудних і алергічних захворювань, а також чинить негативний вплив на навколишнє середовище. Якщо у вас є хронічні захворювання або інші проблеми зі здоров’ям, то, домагаючись приємної прохолоди, не перестарайтеся з кондиціонером.

 

2. Будьте обережні під час купання

 

Купаючись, не забувайте, що щоліта тисячі людей тонуть. Це відбувається через те, що ми часто не звертаємо увагу на ризики і забуваємо дотримуватися правил безпеки на воді. Ніколи не купайтеся і не пірнайте поодинці, особливо якщо водойма вам абсолютно незнайомий. Відпочивайте на воді разом з друзями, які при необхідності завжди подадуть руку допомоги. Молоді мами і тати завжди повинні добре знати, що дитячі басейни не менш небезпечні, ніж озера або моря. Якщо купаєтеся разом з дітьми, то заради безпеки навіть на секунду не випускайте їх з свого поля зору.

3. Отруйні тварини і комахи

 

Кожна друга людина в світі страждає від страху перед комахами та зміями. Але не варто вважати цю фобію дурною параноєю – отруйні комахи і тварини дуже небезпечні, особливо в літній час.

Якщо ви любите ходити босоніж по траві або землі, то робіть це обережно, адже  легко можна наступити на отруйних павуків та змій. Особливо небезпечний павук каракурт з роду чорних вдів. Якщо ви міський житель, то ризик зустрічі з отруйною комахою набагато нижче, але не варто скидати його з рахунків: деякі «непрохані гості» можуть легко влаштуватися у вашому домі. Не забувайте, що комахи люблять кублитися у відвідуваних темних місцях — хлівах, підвалах і горищах. Обов’язково поясніть дітям, використовуючи наочні посібники, що павуки та інші комахи – це не іграшка, і підходити до них близько небезпечно для здоров’я.

 

4. Зневоднення

 

Ви коли-небудь чули про зневоднення? Цей стан є наслідком значної втрати рідини організмом. Навіть у наших широтах-за спекотної погоди багато стикаються з проблемою зневоднення. Але це не означає, що ви повинні контролювати свій водний баланс тільки під час літнього періоду. Вода важлива для нашого організму круглий рік. Але влітку під час спеки наше тіло охолоджує себе, виділяє піт. Тому під час процесу потовиділення людина втрачає велику кількість рідини і корисних речовин.

В жаркий час року  кожен день випивайте не менше 8 склянок чистої води, і включіть у свій раціон більше продуктів, багатих водою і мікроелементами. Бажано, їсти і пити часто, але потроху. Це допоможе вашому організму поглинати і засвоювати воду, відновлюючи баланс рідини, і уникнути зневоднення.

 

5. Небезпечна погода

Природа завжди була небезпечна для людини. У наші дні люди за допомогою електронних технологій намагаються передбачити і запобігти стихійні лиха, але, на жаль, ці прогнози не завжди себе виправдовують. Якщо ви не хочете, що б погана погода або розгул стихій застали вас зненацька, – подбайте про те, щоб знати, як діяти в тому чи іншому  випадку. У літній час ви можете постраждати від ураганів, гроз, повеней, посух та інших небезпек. Тому перед поїздкою уважно вивчіть рекомендації і систему попереджень про виникнення тих чи інших стихійних лих. Незалежно від того, яка небезпека може відбутися влітку, ви завжди повинні бути обережні і мати в запасі план порятунку.

 

6. Тепловий удар

 

Літня спека — це реальна проблема для нашого організму. Звичайно, людське тіло має унікальну здатність регулювати свою температуру і при необхідності адаптуватися до нових погодних умов, але  вплив високих температур може привести до проблем з терморегуляцією і викликати тепловий удар.

Якщо ви проводите багато часу на сонці, то у вас є високий ризик отримати теплове виснаження, яке може миттєво перейти в тепловий удар. Уважно слухайте сигнали свого тіла, і при поганому самопочутті обов’язково прийміть негайні заходи для того, щоб знизити температуру тіла. Не забувайте, що тепловий удар — серйозний стан, який може загрожувати життю людини.

 

Літо веселий сезон, але не забувайте про обережність. Тримайтеся подалі від будь-яких літніх небезпек і уникайте сумнівних розваг. Пам’ятайте — краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати про помилки!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити