RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Розмір грудей говорить про жіночий інтелект

Великі чи маленькі, натуральні або штучні, ніщо так не розбурхує розум чоловіка, як жіночі груди. Питання про те, що для чоловіка важливіше – груди жінки чи її інтелект може виникнути лише у голові дуже юної та наївної дівчини. Не народився ще на світ чоловік, який зумів би при знайомстві з дівчиною не оцінити насамперед її груди, а потім усе інше. Звідки така тяга до жіночих грудей? Вчені стверджують – з дитинства. 

 

Дійсно, з дитинства, в підсвідомості чоловіка жіночі груди закарбовуються як символ безпеки, тілесного та психологічного комфорту. Прагнення притулитися до жіночих грудей, укритися в їх тиші від життєвих бур та негод – нездоланне. Додайте до цього суто психологічного нюансу сексуальний відтінок, який у житті кожного чоловіка виникає років десь у десять, і все – фетиш готовий. Отже, сьогодні ми поділимося з вами цікавим фактом про жіночі груди. 

 

 

У наших головах давно і міцно засів стереотип, що дами з великими грудьми, та ще й світлим кольором волосся необтяжені інтелектом. А насправді це далеко не так. Американський соціолог Івон Россдейл вивчила дані про інтелект і розміри грудей 1200 жінок і отримала несподівані результати. Після проведеного дослідження Івон сказала: «Як би неприємно це не звучало, але факт є факт, жінки з великими грудьми мають коефіцієнт інтелекту в середньому на 5-7 пунктів вище». До слова, у самої Івон перший розмір грудей. У ході експерименту власниці пишних розмірів показували результати на 10 пунктів краще, ніж жінки з маленькими грудьми. Навіть жінки з грудьми середніх розмірів мали показники на 3-5 пунктів вище, ніж дами з майже плоскими грудьми.

           У висновку Россдейл зазначила, що стереотип про невисокий інтелект жінок з великими грудьми розвивали чоловіки. За інстинктами, які слідують у них при вигляді великих грудей, вони не концентрують свою увагу на розмові з цією жінкою, тому після зустрічі вони не завжди пам'ятають про те, що вона говорила, в їх пам'яті залишається інформація про сексуальні груди жінки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити