RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Найромантичніші додатки для iPhone до Дня Святого Валентина

Напевно кожному хочеться зробити День святого Валентина особливим і незабутнім святом. Щоб трохи полегшити  цю непросту задачу, ми вирішили зробити добірку найромантичніших додатків для телефону. З їх допомогою ти зможеш знайти цікаві способи влаштувати своїй другій половинці сюрприз, перевірити ваші почуття, поділитися емоціями з усіма друзями або подругами і створити хороший  настрій.

 

Vine — Make a scene

безкоштовно (iPhone) 

За допомогою цієї програми ти зможеш додавати до своїх твітів шестисекундні ролики. Чим не привід записати коротке зізнання в коханні? J Vine дає можливість створювати відео з декількох коротких сюжетів, збільшувати швидкість ролика, додавати в нього картинки і т.д.

 

 

Corner My Photos – Valentine’s Edition

безкоштовно (iPhone,  iPad) 

За допомогою цього додатка ти зможеш накласти на будь-яку свою фотографію милі рамки і наклейки, намальовані спеціально до Дня всіх закоханих, а потім відправити зображення в Instagram, Facebook, Flickr або через iMessage.

 

Vintage Valentine's Day Cards

платно (iPhone) 

Додаток Vintage Valentine's Day Cards містить колекцію з більш ніж 100 вінтажних листівок до Дня всіх закоханих. До речі, ти зможеш завантажити без додаткової плати  інші листівки, щоб відправити кращу з них своїй половинці.


  

Сумісність пари

платно (iPhone, iPod touch)   

Цікавий тест з 25 питань допоможе з'ясувати, наскільки ви підходите один одному. За результатами тесту ти отримаєш оцінку, яка покаже, наскільки твоя друга половинка  оцінює твою красу і чи зможете ви жити під одним дахом.

 

WeSync - Play For Love

безкоштовно (iPhone)

Ця програма допоможе визначити, як розвиватимуться ваші стосунки з часом.


 

 

Wolfgang Puck - Live Love Eat!

безкоштовно (iPhone)

Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок? Додаток від одного з найавторитетніших шеф-кухарів світу Вольфганга Пака, якому відомо все про найсмачнішу їжу, допоможе тобі приготувати незабутню романтичну вечерю.

Додати коментар

Захисний код
Оновити