RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Поради астролога: як правильно загадати бажання в Новорічну ніч

Новорічна ніч одна з найдивовижніших і найзагадковіших ночей в році. І саме ця святкова ніч обіцяє нам здійснення наших мрій і нових починань, нового життя. Мабуть, кожен знає кілька «рецептів» як загадувати бажання у новорічну ніч, а щоб вони всі збулись журнал «SAVOR» запитав у астролога Венери кілька цікавих порад. Тож не гайте часу…

 

     

          При загадуванні новорічного бажання для представників знака зодіаку Овен, Лев і Стрілець важливо зробити запис цього бажання, якесь матеріальне його втілення чи карту мрій. Адже, представники цих знаків схильні швидко запалюватися новими ідеями та бажаннями, але не завжди мають снагу і терпіння завершувати почате. Тому для них важливим є мати в полі  своєї уваги постійне нагадування своїх мрій. Спільне створення карти мрій буде не тільки корисним, а ще й послужить  однією з цікавих забав для компанії.

 

 

     Прагматичним і ціле направленим  Тільцям,Дівам та Козерогам при загадуванні бажання під час бою курантів важливо задумати і термін за який це має здійснитись. Хорошим способом загадування бажання для представників цих знаків буде візуалізація своєї мрії у вигляді зернятка, яке потім потрібно перенести в своє серце  і кожного дня спостерігати як воно росте. З ростом зернятка буде здійснюватись задумане вами бажання.

 

 

     Близнюкам,Терезам та Водоліям варто напередодні Нового року вибрати одну саму важливу мрію і записати її здійснення у вигляді цікавої історії, де Ви будете головним персонажем і з Вами станеться все, що ви бажаєте. Під час написання розповіді зазначайте дати, місця і конкретні події, що приведуть до здійснення мрії. Також потрібно зобразити все в малюнку, який потрібно обов’язково покласти на видне місце.

 


 

    Для представників водної стихії Раків, Скорпіонів,Риб важливо не просто задумати бажання в період бою курантів, а відчути себе так, ніби вони вже отримали задумане, побачити себе у весільній сукні за руку з коханим чи відчути себе в кріслі нового офісу. Максимально використайте всі свої відчуття, проживіть мить отримання бажаного і ваша природна інтуїція і висока чутливість допоможуть вам у задуманому.

     Існує цікаве астрологічне правило 12-ти днів. Згідно цього правила перші 12 днів нового року відповідають 12-ти місяцям. Те чим Ви будете займатись в ці дні, з ким зустрінетесь, в якому настрої їх проведете, чим порадуєте себе і інших буде повністю відповідати тому, що буде у Вас протягом року. Для прикладу давайте згадаємо 1 січня будь-якого року і місяць січень загалом; як і перший день року, так і протягом цілого місяця більшості з нас хочеться святкувати, відпочивати, відіспатись. А ось в березні, ми починаємо набирати оберти  в роботі, відчуваємо себе натхненними, життя в колективі має важливе для нас значення. Така особливість пояснюється тим, що 3 січня більшість трудових бджілок приходять на роботу з новими силами, історіями і цікавістю на роботу.

 

 

    Нехай новий 2016 рік буде для Вас сповненим натхненням, приємними зустрічами, затишком, теплом та здійсненими мріями. Якщо хочете дізнатись, що очікувати особисто Вам від 2016 року  звертайтесь за телефоном 095 488 16 33 А також підписуйтесь на мою сторінку  Фейсбук

Ваша Венера

Додати коментар

Захисний код
Оновити