RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Календар Pirelli 2016. Природність на противагу глянцевій бездоганності.

30 листопада в Лондоні відбулася презентація нового календаря Pirelli.

На цей раз бренд вирішив відійти від оголених красунь і зробити по-справжньому знакову зйомку. Ще у вересні Pirelli оголосила про те, що в новому календарі не буде оголених моделей, дівчат в сексуальній білизні і звичних екзотичних пейзажів, якими славився проект. На зміну наготі і сексуальності команда, яка працює над календарем, вирішила представити щось несподіване—а саме природність жінок, які надихають своїми досягненнями, а не бездоганними формами.  

 Фотографом нового календаря обрали легендарну Енні Лейбовіц, яка сфотографувала 13 сильних жінок, що досягли успіхів у тій чи іншій сфері. Серед них тенісистка Серена Вільямс, музикант і художниця Йоко Оно, музикант Патті Сміт, модель Наталія Водянова, філантроп Агнес Ганд, журналістка і письменниця Фран Лейбовіц, кінопродюсер Кейтлін Кеннеді, режисер і сценарист Ава Дюверней, художниця і режисер Ширін Нешат, кінопродюсер Меллоді Хобсон, комедійна актриса Емі Шумер і блогер і журналістка Таві Гевінсон.

 

 

 

 

Все ж деякі з героїнь проекту позували фотографу в нижній білизні, однак головним посилом стала природність, а не глянцева бездоганність.

 

 

«Я думала про те, які ролі грають жінки в сучасному світі – ті жінки, яким вдалося домогтися чогось. Я хотіла зробити серію класичних портретів. Мені здається, жінка повинна виглядати сильною, але природною. Безумовно, цей календар – повна протилежність того, що ми бачили раніше», — заявила фотограф.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити