RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Чому українки кидають чоловіків і подають на розлучення?

      Останнім часом в Україні істотно збільшилася кількість розлучень серед молодих пар. Тепер на розлучення зважуються набагато простіше, ніж раніше. Психологи вважають, що створений на емоціях шлюб просто не може бути довговічним і розпадається також швидко і імпульсивно, як і утворюється. За статистикою, найчастіше ініціатором розлучення стає жінка, а все тому, що нинішні жінки, на відміну від їх попередниць, що жили за радянських часів, не бояться самотності і самостійності. За словами все тих же психологів, в Україні стали укорінятися європейські тенденції, коли жінка перестає триматися за невдалий шлюб і починає пошуки нового щастя.

    В українських РАГС кажуть, що молодь, яка пов’язала себе узами шлюбу, дуже легко йде на розірвання союзу, так як в більшості своїй такі сім’ї побудовані на поспішних, емоційних рішеннях, і не підкріплені серйозними почуттями. За статистикою, в нинішньому році кількість розбитих сімей стрімко збільшується – на розлучення подає кожна третя пара.

   Відзначимо, що Україна, як Росія з Білорусь, знаходиться в числі лідерів за кількістю розлучень на тисячу населення в Європі. І головною причиною такого стану справ в країні психологи вважають невміння членів сім’ї розмовляти про виниклі проблеми і небажання звертатися до фахівців у кризових ситуаціях. Правда в Україні на сьогоднішній день не проводиться робота, щодо запобігання розлученням. Так, молодих людей, які вирішили розлучитися, ніхто не зупиняє і не намагається допомогти їм вирішити свої проблеми. Можливо, якщо б така робота проводилася, а психологи пояснювали парам, як можна вирішити виниклі проблеми, кількість розлучень можна було б істотно скоротити.

Додати коментар

Захисний код
Оновити