RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для жінок

Він,вона і вона...Міф №2. Чоловік зраджує тоді, коли в його житті виникає нове кохання чи пристрасть до іншої жінки, а любов до дружини минає.

 

Останній орієнтир радше для коханок, але й подружній парі допоможе пролити світло на те, що з ними відбувається. Третій з'являється там, де напруга між двома сягає максимуму. За рахунок емоційної залежності, яка виникає в процесі спільного сімейного життя, кожен з подружжя стає чутливим до переживань іншого. Обоє інстинктивно уникають хвилюючих тем і відносини стають більш закритими. В закритій емоційній системі рефлекторно хочеться захиститись від переживань партнера. Або коли пара починає конфліктувати, то той, кому такі переживання даються важче, втягне третього, щоб скинути напругу.

 

Вийти заміж за іноземця: міфи та реальність

Хтось знаходить своє щастя на рідній землі, а когось чекає прекрасний іноземний принц. Кажуть, вийти заміж за іноземця — складно і просто водночас.

Спробуємо спростувати усі міфи разом з власником шлюбного агентства «IF LOVE» Наталією Калініченко.

 

Він, вона і...вона? Персональний гарем чи Бермудський трикутник страждань? Міф №1

     Любовні трикутники  і подружні зради значно поширеніші, ніж прийнято вважати. Варіантів таких триангуляцій багато. Це короткі інтрижки і разові зради, це і стабільні конструкції тривалістю в кілька років, а то й десятиліть. Трикутники можуть виникнути як на фоні показного благополуччя в сім'ї, так і в моменти, коли подружні стосунки вичерпали себе. Але частіше виникають тоді, коли відносини дають ледь помітну, проте глибоку тріщину. Звісно, що зраджують як чоловіки, так і жінки. Статистичне співвідношення частоти зрад за гендерною ознакою  залежить від національних, культурних, релігійних, етнічних особливостей і коливається в різних регіонах і країнах.

Чому літо небезпечне?

Як і будь-який інший сезон, літо має свої переваги і недоліки. Деякі літні небезпеки можуть завдати серйозної шкоди нашому здоров’ю, а в деяких ситуаціях навіть становити небезпеку для життя. Будьте більш обережні цього літа, тому що іноді незнання може зіграти злий жарт навіть з дуже пильною людиною.