RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

FashionРозділ для жінок

MERCEDES-BENZ KIEV FASHION DAYS SPRING/SUMMER 2018

З 30 серпня по 3 вересня відбудеться 15- й сезон міжнародного та наймасштабнішого тижні моди у Східній Європі - Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S / S'18. Сезон S / S'18 пройде з 3-ма ключовими інноваційними змінами, для ринку Східної Європи. Тепер в обов'язковий пакет показу дизайнерів входять: професійне відео, digital подача і старт продажів see now - buy now.

 

Рекламна кампанія Mercedes-Benz Kiev Fashion Days сезону spring-summer 2018 була знята Люком Гілфордом в Каліфорнії, обличчям стала співачка M.I.A. Для зйомки обрали моделі з колекції дизайнера Anna October. Активний розвиток подій Mercedes-Benz Kiev Fashion Days сприяє залученню учасників з 15 країн світу для презентації своїх колекцій і нових проектів. Прибуде понад 60-ти іноземних гостей та 70 дизайнерів, які зможуть оцінити міжнародний потенціал тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. У цей період Київ відвідають інвестори світової fashion індустрії з Сан-Франциско і Нью-Йорка, а також запрошення на подію прийняв президент Французької федерації Високої моди Паскаль Моран.

 

Дар'я Шаповалова, засновник і креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days:

«У нас була мрія - поставити Україну на модну карту світу. За короткий термін ми її реалізували, і тепер в числі наших цілей - якісний розвиток внутрішнього ринку, поліпшення показників експорту товарів виробництва українських дизайнерів і поглиблення існуючих показників, як для кожного з дизайнерів-учасників тижня моди, так і для всієї індустрії в цілому. Також, щоб дотримуватися всіх останніх трендів, ми йдемо в Діджитал - про презентацію спільного проекту з Launchmetrics всі дізнаються на Business Innovation Forum, сильна освітня програма, яка пройде в рамках тижня моди, і де виступлять головні експерти не тільки fashion-галузі, але digital, marketing і business. До зустрічі 30 серпня!»

Основною локацією стане КВЦ «Парковий», але також подія охопить і інші місця столиці. Одним з них стане оновлений ЦУМ.

 

Брайан Хендлі, CEO ЦУМ Київ:

«Міжнародний тиждень моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days - це головна модна подія України. У той же час ЦУМ - це наймодніше місце країни, оскільки в центральному універмазі ми пропонуємо гостям усіма улюблені та ексклюзивні бренди. А наша співпраця з Mercedes-Benz Kiev Fashion Days - це плідне партнерство, результатом якого буде знайомство всіх гостей, преси, байєрів, дизайнерів одягу і фотографів з професійними проектами і новими тенденціями в індустрії моди.»

 

Інноваційним кроком Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S / S'18 стане впровадження в digital простір. Такі кроки зумовлені глобальним співробітництвом з Launchmetrics. Це означає перехід від друкованих запрошень до електронних, можливість використання функцій fashion радара для комунікації з ритейлерами fashion індустрії в рамках програмного забезпечення Launchmetrics. Його функції дозволяють брендам прискорювати випуск своїх продуктів на ринок і створювати довгострокову експозицію. Спеціально для презентації програми та співробітництва в Києві виступить засновник Launchmetrics - Едді Маллон.

 

Едді Маллон, президент Launchmetrics:

«Використання сучасних технологій, щоб зібрати воєдино світове fashion співтовариство - головне, чим ми займаємося в Launchmetrics, і ми хочемо урочисто оголосити про наше партнерство з Міжнародним тижнем моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, що допоможе продовжити виконання цієї місії. Наша спільна робота приведе до реклами події серед більш ніж 40000 байєрів, стилістів, редакторів та інших фахівців в зоні покриття fashion GPS радарів, і покаже всі галузі та винахідливість українського fashion ринку, який стрімко розвивається»

 

Традиційно в рамках Міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days пройде форум про індустрію моди та інноваційні технології в бізнесі - Innovation Business Forum by KFI. Чотири дні зустрічей будуть розділені за категоріями: Business day, Fashion day, Marketing day і Digital day. Спікерами будуть професіонали модної індустрії - Дар'я Шаповалова, Яна Ібрагімова, Валерія Жук, Надія Табанюк.

 

15-й сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S / S'18 запускаємо довгостроковим партнерством з телеканалом про моду і стильне життя - HDFASHION & LifeStyle. В еру переходу на відеоконтент і відмову від фотоматеріалів, світові тенденції отримання і обміну інформацією, диктують все нові умови. В рамках цієї співпраці про Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS'18 буде знятий повноцінний фільм, презентація якого відбудеться в рамках вечірки підведення підсумків.

 

Валід Арфуш, CEO HDFASHION&LifeStyle:

«На мій погляд, це хороший старт. Старт нового модного телевізійного сезону, а саме - співпраця з MBKFD в 2017 році. Ми дуже раді, що беремо участь у розвитку українських молодих і талановитих дизайнерів, тому мені приємно висвітлювати MBKFD і транслювати покази та бекстейдж на телеканалі HDFASHION & LifeStyle. Вдвічі приємно, коли, це відео зроблено моєю професійною командою. Думаю, це стане доброю традицією для нашого модного середовища»

 

В рамках сезону буде проведено спецпроект see now - by now з найбільшим українським онлайн-ритейлером - компанією modnaKasta. Речі з представлених нових колекцій 10 брендів можна буде купити відразу ж з подіуму. Подібна практика дуже популярна в світі, і ось вже у вересні ми зможемо вперше познайомитися з нею в Україні.

 

Андрій Логвін, CEO та співзасновник modnaKasta:

«Природа ринку e-commerce - це інновації. Впровадження інноваційних послуг і продуктів закладено в ДНК modnaKasta через нашу місію: захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, роблячи онлайн-шопінг простіше, швидше, і дешевше. Заявляючи таку амбітну місію, ми розуміємо, що багато з продуктів, які випускаємо на ринок, будуть змінювати ставлення клієнтів до процесу покупки і шопінгу, як такого. Проект «See now. Buy now» саме про це - про зміну традиційного підходу до купівлі під час сезонних показів мод. Раніше клієнти тільки мріяли про те, як купувати вподобану сукню з показів, в кращому випадку, через пару місяців. «See now. Buy now» знімає всі обмеження і дає можливість клієнтам купувати товари з показів прямо у нас на сайті, поки йде онлайн трансляція. А далі, modnaKasta традиційно упакує і доставить вам покупку. Дар'я Шаповалова відома в модних колах, як дуже прогресивна людина, відкрита до всього нового, технологічного. Саме тому ми запропонували запустити пілотний проект «See now. Buy now» на майбутньому Mersedes-Benz Kiev Fashion Days. Дарина з радістю підтримала цю ідею і доповнила її своїм баченням. Наша експертиза в IT, база клієнтів modnaKasta, плюс досвід Дар'ї в сфері fashion і високий авторитет серед українських дизайнерів, приніс крутий, як я вважаю, результат - ми запустили в Україні проект, якому немає аналогів в світі. Далі будемо тільки вдосконалювати процеси і продовжувати експериментувати в даному напрямку»

 

Сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S / S'18 вкотре б'є рекорд за кількістю байєрів, преси та представників fashion індустрії. Міжнародне висвітлення заходу за традицією нарощує темпи і вперше в Україну приїде 11 редакцій Vogue з різних країн світу.

 

Також свою активність проявить унікальна платформа для початківців дизайнерів Fashion Scout Kiev. Цього року заявки на участь заповнили 24 учасники з 10 країн. Рекламну кампанію знімав фотограф Джордж Лівіератос (George Livieratos). Зовсім скоро Джордж спеціально прилетить з Афін в Україну для презентації кампейну. Після закінчення показів переможцю буде вручена премія Design IT, яку заснували видання Vogue Italia і Vogue Україна.

 

Традиційно відбудеться церемонія вручення премії Mercedes-Benz Fashion Prize, в ході якої відзначать найбільш перспективні за останнім часом бренди. Церемонія нагородження відбудеться в рамках офіційного відкриття тижня моди. Цього року новими категоріями була розширена і лінійка презентів для переможців.

 

Недавні культурні події, які дозволили світу дізнатися ім'я України, запустили хвилю туризму в нашу країну. Над яким активно з цього сезону працює і команда Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S / S'18. Новим етапом цього процесу є унікальний тур для іноземних гостей, який дозволить їм побачити Україну, і зокрема Київ, з абсолютно іншого боку - як активну модну столицю, що розвивається. У пакет послуг входить гід, відвідування всіх визначних пам'яток міста, присутність на показах Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S / S'18, знайомство з українською сферою моди і неймовірний досвід спілкування з інсайдерами індустрії моди.

 

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S / S'18 триватиме повноцінних 5 днів. Повна програма події буде опублікована вже незабаром.

 

Казбек Бектурсунов, президент LMG Group:

«Українська мода перетворилася в справжню fashion індустрію. Доморощені методи більше на ринку не працюють. Під час останньої поїздки на покази haute couture до Франції, ми презентували наші нові проекти і уклали нові угоди. Особисто я зустрічався з президентом Французької федерації Високої моди Паскалем Мораном 2 рази і запросив його до Києва. Він оцінив потенціал Східної Європи і її столиці - Києва. Також ми домовилися про запуск нових проектів в рамках LMG Group, про які повідомимо під час майбутнього сезону Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити