RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

FashionРозділ для жінок

Національний конкурс краси «Міс Україна Всесвіт» презентував нову корону

7 серпня 2017 року в столичному магазині «КЮЗ «Українські Самоцвіти» відбулася презентація нової корони Національного конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт 2017».
На презентації корони були присутні 16 фіналісток конкурсу, голова оргкомітету «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова, володарка престижних титулів «Міс Україна Всесвіт 2016» та Supermodel International-2017 Олена Сподинюк, провідний художник «Київського Ювелірного Заводу» і творець ювелірного мистецтва Ростислав Кітач.
Саме краса українських жінок надихнула ювелірів «Київського Ювелірного Заводу» на створення нової унікальної корони, яка стане перехідною. Вона стане прикрасою і головним аксесуаром для майбутніх власниць престижного титулу «Міс Україна Всесвіт».
Над створенням корони працював колектив професіоналів КЮЗа - більше 10 чоловік, протягом декількох місяців, щодня створювали ювелірне диво. Тривалість роботи була зумовлена класичним ювелірним підходом до роботи. Корона виготовлена за всіма правилами ювелірного мистецтва - сяючі розсипи діамантів закріплені в тонкі витончені доріжки завитків, що обрамляють вишукані блакитні топази. Ювеліри зібрали всі деталі в єдине ціле і закріпили в корону 93 топаза і 1353 діаманта. У роботі над короною було використано близько 1 кілограма дорогоцінного металу і в підсумку чиста вага корони складає 450 грам білого золота.
Особлива гордість корони - це її неповторні українські топази. Коштовне каміння родом з Володарського родовища, унікального тим, що вік цих мінералів становить близько 2х мільярдів років. Це одне з найдавніших родовищ. Тому енергетика самоцвітів, використаних в короні, найсильніша!
Нагадуємо, що фінал конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2017» відбудеться 10 серпня 2017 року о 20.00, в Fairmont Grand Hotel Kyiv, за адресою: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1 (вхід з боку Боричівого узвозу).

Додати коментар

Захисний код
Оновити