RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

FashionРозділ для жінок

Цум шукає українських виробників

Стартував перший етап ЦУМ UA, конкурсу для українських виробників. Його мета — представити якісні товари місцевого виробництва в універмазі. Продукцію українських виробників, які зареєструвалися на сайті ЦУМ UA, оцінюватиме експертне журі та народне онлайн-голосування. Переможці конкурсу отримають можливість продавати товари на головному торговельному майданчику країни на максимально пільгових умовах, які допускає законодавство України. Програма ЦУМ UA допоможе розвитку місцевого виробництва та малого бізнесу, а також приверне увагу широкої громадськості до української продукції.

 

Українські виробники можуть зареєструвати свої проекти до 1 квітня 2016 року. Протягом квітня експертне журі відбере фіналістів проекту, після чого проголосувати за улюблені українські бренди буде також запрошена широка громадськість.

До складу експертного журі увійшли Юлія Савостіна — засновник проекту «У пошуках Madein Ukraine», головний редактор журналу ElleUkraine Соня Забуга, засновник проекту bit.ua Тетяна Гриньова, Лера Чачибая — співзасновник і ведуча радіо «Аристократи»; засновник UkrainianFashionWeek Ірина Данилевська, відомий журналіст у сфері рітейлу і нерухомості, екс-заступник шеф-редактора Forbes і колишній головний редактор сайту RAU Ніна Міщенко, а також Віталій Сич — відомий український журналіст і головний редактор журналу «Новий Час».

У рамках програми підтримки українських виробників ЦУМ UA на сайті конкурсу вже зареєстровано понад 200 проектів українських виробників. Серед них — дизайнери одягу та взуття, виробники меблів, ювелірних виробів, побутової хімії, варті уваги стартапи в різних сферах виробництва й торгівлі, виробники напоїв і продуктів харчування з різних областей України.

Після того, як експертне журі обере фіналістів (до десяти виробників у кожній категорії), відкриється онлайн-голосування для широкої громадськості. Таким чином, в рамках ЦУМ UA буде обрано найякісніші та достойні товари, що відповідають уподобанням українців.

Додати коментар

Захисний код
Оновити