RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

FashionРозділ для жінок

Louboutin: сім причин ненавидіти шпильки

У взуття французького дизайнера Крістіана Лубутена дуже високий каблук. Та ще й у вигляді шпильки! Лікарі в один голос стверджують, що таке взуття може завдати шкоди вашому здоров"ю. 

 

1. Ноги різного розміру

Туфлі з однієї пари взуття сидять по-різному. Знайома ситуація? На лівій нозі модель немов влита, на правій – трохи бовтається. І справа навіть не в тому, що ноги неоднаково набрякли до кінця дня. Кажуть, що високі підбори дійсно можуть змінити розмір ступні.

Стопа в нашому організмі виконує функцію амортизатора, і вона поглинає ударне навантаження, – каже Георгій Голубєв, доктор медичних наук, – Як тільки жінка взуває туфлі на високих підборах, відбувається перерозподіл навантаження на передній відділ стопи. До яких наслідків це призводить? Найшкідливіше – при колишній довжині стопи, її ширина збільшується. Так що не дивуйтеся, якщо одна нога у вас залишиться 36 розміру, а інша «виросте» до 37-го.

 

2. Гульки і натоптиші

Так-так, мова йде про ті самі «бабусині нарости» на великому пальці, які не дозволяють носити вузькі моделі і бридко викривляють улюблені човники. А натоптиші? Ці остогидлі сухі мозолі болять навіть у домашніх капцях! До речі, натоптиші у жінок зустрічаються в десятки разів частіше, ніж у чоловіків. Чи це не привід припинити жертвувати собою?

3. Запалення

Нарости на кістках – ще не все «щастя» від високих каблуків. Чули про бурсит? Це запалення навколосуглобової сумки (бурси) через надмірний тиск на суглоб. Симптоми захворювання: біль, набряк, почервоніння, малорухливість. Так що вечірки скасовуємо – до повного одужання.

4. Зміна форми пальців

Про яку романтику може йти мова з таким жахом на ногах? Картинка: ви знімаєте шикарні лубутени, а хлопець непритомніє, дивлячись на ваші пальчики. Тьфу три рази. Добре, що хвороба розвивається поступово, тому, дівчатка, уважно спостерігаємо за собою. Палець став схожим на молоток? Бігом до лікаря!

 

 

5. Б’є струмом

Казала мені мама: «Не сунь пальці в розетку, небезпечно», а от про те, що струмом може вдарити під час звичайної прогулянки, змовчала. У чому підступ?

Збільшене навантаження на головки третьої-четвертої плеснових кісток призводить до виникнення невроми Мортона – ураження загальнопальцевого нерва. Жінка може відчувати біль, оніміння в третьому і четвертому пальцях, іноді відчуття удару струмом, особливо якщо у взуття тонка підошва.

6. Підвищена небезпека травмування

Хто б сперечався, що ймовірність впасти з каблука висотою 15 см набагато вища, ніж із каблука 5 см? Не обманюйте себе і міцніше тримайтеся за партнера в ожеледь. Вивих ноги – одна з найпоширеніших неприємностей. А розтягнення, а перелом? Список можна продовжувати.

7. Страждає хребет

При ходьбі на високих підборах зберегти рівновагу набагато важче. Нещасний хребет-трудівник бере на себе всю відповідальність, згинається неприродним чином і несе тебе по життю, як принцесу! Не скаржся потім, що болить спина.

Додати коментар

Захисний код
Оновити