RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ВідпочинокРозділ для чоловіків

Мексиканські канікули гурту A.R.M.I.A

 

Нещодавно гурт A.R.M.I.A повернувся з Мексики, де дівчата виступили з серією концертів на одному з найкрасивіших узбереж світу, в Канкуні.

 

 

«Мексика зайняла в наших серцях особливе місце. Нас зустріли дуже щиро і зі справжньою любов'ю. Ми були там вперше і нас вона захопила абсолютно всім)). Неймовірна кухня, блакитне узбережжя в поєднанні з справжніми джунглями, і, звичайно, атмосферні концерти з вдячною публікою. Ми виступали на одній сцені з Don Omar та Cirque du Soleil. Це було дійсно справжнє шоу, частиною якого ми були. Звичайно, не втримавшись після концертів, ми залишилися в Мексиці ще на пару днів, і насолодилися чудовим відпочинком», - розповідають дівчата.

 

Також, під час відпочинку сексапільні дівчата з A.R.M.I.A здивували місцевих мексиканців своїми «гарячими тілами»! Пристрасні експромтні руху "армійок" захопили увагу майже всього узбережжя Карибського моря; як тільки A.R.M.I.A почула звуки латино-американських пісень, стало ще спекотніше...

 

 

Приголомшливе шоу, чудова програма, витонченість рухів, жіночні образи, вражаюча енергетика, чарівна краса дівчат і карколомна сексуальність - все це гурт A.R.M.I.A! І ніяких заперечень!

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити