RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ВідпочинокРозділ для чоловіків

Екстремальні материки

Отримати ще одне серце

Де: В'єтнам (Азія).

Ціна: близько 70 у.е. за все.

 

Фішка: на ваших очах убивають спеціально зловлену для вас кобру. Її ще живе серце, не розжовуючи ви і їсте, запиваючи кров'ю змішаною з горілкою чи віскі. Азіати вірять, що це зробить вас сміливим та мудрим, як кобра, а також підвищить імунітет. А на “десерт” вже ласуєте іншими стравами з «вашої» змії — смаженими м'ясом та печінкою.

 

Ризик: смаковий.

Кому: справжнім чоловікам і любителям екзотики.

 


 

Скуштувати казу-марцу (Європа)

 

Де: о. Сардинія (Італія)

Ціна: близько 100 у.е. за 500 гр.

 

Фішка: традиційний італійський овечий сир «пеккоріно» залишають «дозрівати» під пекучим італійським сонцем, чекаючи поки личинки мух не заселять його. В результаті за пару днів сир стає «готовий», нагадуючи за консистенцією плавлений сир з їдучим запахом і сотнями маленьких живих личинок.

 

Ризик: досить високий (у країнах Євросоюзу він заборонений!) — від банальних харчових розладів до личинок мух у власному шлунку. Окрім того, личинки мух настільки прудкі, що куштуючи сир, сміливці закривають очі плівкою чи окулярами, адже сила стрибка мухи така, що вони з легкістю можуть застрибнути вам в очі.

Кому: гурманам сиру, сексу (казу-марцу — один із найнебезпечніших та найвідоміших афродизіаків світу), неймовірних відчуттів (сир викликає схожу до дії екстазі ейфорію) і гастроентерологів.Поплавати з крокодилами

 

Де: Дарвін (Австралія).

Ціна: 120 у.е. за 15-хвилинну прогулянку.

 

Фішка: вас поміщають у пластиковий циліндр-клітку, виготовлену зі спеціального 4-сантиметрового скла, і занурюють у басейн з алігаторами. Циліндр управляється оператором. Занурюватись можна як по одному, так і по двоє, а сам атракціон працює по 10 разів вдень.

 

Ризик: організатори запевняють, що все надійно... Перевірите?

 На санках — з вулкану

 

Де: Нікарагуа (Америка).

Ціна: близько 23 у.е. за саму розвагу.

 

Фішка: проїхатись з вітерцем по схилу діючого вулкану Серро-Негро у Нікарагуа на фанерних «cанчатах» зі швидкість близько 90 км/год — розвага для великих і сміливих «хлопчиків».

Ризик: вулкан таки діючий) Окрім того, варто об'єктивно оцінити власні можливості ( піднімати санчата догори, як і гальмувати доведеться самому).


Додати коментар

Захисний код
Оновити