RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СтильРозділ для чоловіків

Модна кольорова палітра в чоловічому одязі «SPRING-SUMMER 2016»

№ 1 DEEP OCEAN

Сама назва навіває думки про відпочинок на березі моря, закликаючи бігти стрімголов  з задушливого офісу до безкрайніх пляжних ландшафтів. Колір DEEP OCEAN належить до сімейства темно-синьої гами, але має більшу енергетику і заряджає щастям. Цей колір має всі шанси стати одним з ключових відтінків чоловічого одягу для весняно-літнього сезону 2016 року. Рекомендуємо його використовувати максимально в костюмних образах, а також літніх комплектах (шорти плюс футболка).

Трендові чоловічі стрижки 2016 року

Вдало підібрана чоловіча стрижка — не лише запорука успіху серед жінок, а й показник характеру, відчуття стилю та індивідуальності. Тож настав час змінити свій девіз із «І так зійде!» на «Я хочу бути стильним!» Ви готові? Тоді, розпочнемо!

На службі образу: Як підібрати годинник до одягу

Різноманітні гаджети, девайси та інші блага людства, здавалося б, відтіснили звичайний наручний годинник на другий план. І дійсно: куди простіше поглянути на монітор ноутбука, щоб дізнатися точний час. Для цього не потрібно діставати руку з кишені, відсувати манжет сорочки і вдивлятися в циферблат. Проте, по–справжньому стильні та успішні чоловіки чудово знають: наручний годинник показує не лише час, але й визначає координати образу успішного чоловіка.Головне , щоб він відповідав стилю вашого одягу.

10 нових ароматів для чоловіків

Сучасна парфумерія розмиває кордони чоловічих і жіночих ароматів. Все частіше жінки вибирають парфуми з позначкою "pour homme", а в чоловічі - парфумери вплітають квіткові акорди, характерні для жіночих композицій.