RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СтильРозділ для чоловіків

Топсайдери. Від історії до трендів 2015

Як відомо, все нове - це добре забуте старе. З добре забутих «новинок» сучасний вітчизняний і зарубіжний взуттєвий виробник пропонує  чоловічі топсайдери 

- це туфлі, виготовлені з натуральних матеріалів (шкіра, замш), на білій рифленій підошві. За формою вони нагадують мокасини, основна відмінність - це шкіряна шнурівка, яка проходить по всьому периметру п'яти і спеціальна підошва.

 

 

Історія топсайдерів

Свою назву топсайдери отримали від англійського слова «topside», яке буквально означає «на палубі». А походженням зобов'язані винахіднику і яхтсмену Полю Сперрі, який прогулюючись по мокрій палубі корабля зі своїм чотириногим другом спанієлем, зауважив, що пес чомусь не ковзає, на відміну від свого господаря. Будучи від природи допитливим, сер Поль почав розглядати лапи свого вихованця і виявив, що вони поперек посмуговані тріщинами. Сперрі зрозумів, що саме ці тріщини дозволяють зчіплюватися з поверхнею і успішно балансувати по поверхні слизької підлоги.

Це відкриття англієць вирішив застосувати до розробки моделі взуття, яка спочатку призначалася для моряків. Так з 1935 року компанія Sperry стала першим виробником взуття, призначеної для використання на кораблях і яхтах, завдяки унікальній нековзкій підошві, яка не залишає слідів. З часом топсайдери стали популярними і у споживачів, що не мають відношення до яхтового спорту.

 

З чим носити топсайдери

 Топсайдери - це літній варіант взуття. Носяться вони виключно на босу ногу. Боронь вас Боже взути топсайдери під класичні брюки або костюм! Якщо ви надто консервативні, то їх краще носити з джинсами. Ідеальний варіант - бавовняні світлі брюки + сорочка-поло, шорти, футболки, майки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити