RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СтильРозділ для чоловіків

Модна кольорова палітра в чоловічому одязі «SPRING-SUMMER 2016»

№ 1 DEEP OCEAN

Сама назва навіває думки про відпочинок на березі моря, закликаючи бігти стрімголов  з задушливого офісу до безкрайніх пляжних ландшафтів. Колір DEEP OCEAN належить до сімейства темно-синьої гами, але має більшу енергетику і заряджає щастям. Цей колір має всі шанси стати одним з ключових відтінків чоловічого одягу для весняно-літнього сезону 2016 року. Рекомендуємо його використовувати максимально в костюмних образах, а також літніх комплектах (шорти плюс футболка).

 

 

№ 2 CHAMOIS

Суміш  білого, вицвілого жовтого і крапля сірого створили дивний нейтральний тон. Альтернативи такому кольору ви не знайдете, а от використовувати його в своїх образах в 2016 році рекомендується, особливо для весняних ансамблів з легких брюк і коротких курток.


 

3 SIENNA BROWN

Теплі фарби охри , гірчиці та кави віддають теплом, затишком і спокоєм. Цей відтінок передає позитивні емоції,тішить своєю приглушеною яскравістю і красиво поєднуються з базовими кольорами сезону. Колір підкреслює в образі власника цілеспрямованість, стиль і характер. Поєднавши SIENNABROWN з пастельними модними відтінками сезону ви будете на висоті  і зробите ваш look максимально брендовим!


 

4 VINTAGE INDIGO

Одним з хітів fashion-палітри цього сезону є загадковий і глибокий індиго. Цей колір настільки багатогранний, що може виглядати суворим і стриманим, яскравим і спокусливим. Індиго - колір, що надає відчуття лідерства і сили. Не дарма психологи стверджують, що люди, які віддають перевагу в гардеробі темно-синім  тонам, мають незвичайний розум і витримку. Look з використанням кольору індиго виділить вас у загальній масі вуличного одягу.


 

№5 BUTTERSCOTCH

Цей відтінок, на думку дизайнерів дозволить нам не забути про свої мрії та бажання  протягом усіх весняно-літніх місяців наступного року. Колір є ідеальним еволюційним переходом від оранжевого до величного хакі. Вельвет і шкіра цього кольору прикрасять ваш гардероб вихідного дня!


 

6 MAUVE MIST

Як і всі попередні сезони, весняно-літній період не може обійтися без нейтрального базового відтінку. Костюми, куртки, легкі плащі і полувери в цьому кольорі виглядають дуже шикарно, не забудьте про це при формуванні свого весняного гардероба.


  

7 ORANGE RIND

Цейколірсимволізуєвідкритістьідобродушність.  У грайливому сімействі помаранчевої гами цей відтінок є найбільш популярним, завдяки своїй стриманості, що дозволяє поєднувати його з великою кількістю різних кольорів. Шорти, легкі сорочки і футболки в такому кольорі передадуть ваше позитивне ставлення до життя.


  

№8 GRASSTURF

Яскравий і незвично насичений колір допоможе прихильникам модних тенденцій вдало комбінувати різні його тональності між собою. Цей відтінок дозволяє залишатися на одній хвилі з природою, перебуваючи в урбанізованому середовищі сучасного мегаполісу.  За допомогою цього тону ви підкреслите свою життєлюбність в гармонії з навколишнім світом.


Додати коментар

Захисний код
Оновити