RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СтильРозділ для чоловіків

Трендові чоловічі стрижки 2016 року

Вдало підібрана чоловіча стрижка — не лише запорука успіху серед жінок, а й показник характеру, відчуття стилю та індивідуальності. Тож настав час змінити свій девіз із «І так зійде!» на «Я хочу бути стильним!» Ви готові? Тоді, розпочнемо!

 Стрижка «канадка» — просто, але елегантно, із заявкою на вишукану аристократичність! Цей варіант характеризується коротко стриженою потилицею і висками, тоді як верх зачіски має бути "пишним". Її універсальність очевидна вона популярна  як серед  молоді, так і в широких ділових колах. Така стрижка пасуватиме чоловіки з овальним і круглим типом обличчя. Для прямокутної форми вона не прийнятна, оскільки ще більше видовжить його. Тип волосся абсолютно не має значення для цієї стильної зачіски, так само як і вік. Вона ідеально підійде сучасному діловому чоловікові і романтичному юнакові.

 

Короткі стрижки ніколи не виходять з моди. У 2016 році лідером серед них стане стрижка теніс. Ідеально підійде чоловікам, які ведуть активний спосіб життя: спорт, туризм, подорожі.

 

Top Knot , або, як її ще називають, «під самурая». Така зачіска більш популярна на заході, тож власники розкішних локонів можуть спокійно слідувати  зарубіжним тенденціям. Часто в парі з такою стрижкою присутні  борода чи вуса, що також вітається і закріплює її мужність.

Недбалий і хаотичний стиль зараз дуже модний, просто хіт сезону. Іміджмейкери стверджують, що сьогодні можна сміливо поєднувати строгий, діловий костюм і кошлату шевелюру. Проте це не означає, що потрібно відвести шевелюру і не розчісуватися. Хаотична стрижка вимагає догляду, просто укладати її не треба. Перед виходом руками надайте волоссю трохи недбалості і все, можете йти підкорювати світ.

 

SIDE PARTING. Бічний проділ вважається відлунням 60-х років минулого сторіччя, що не заважає споглядати його на світових подіумах. Така зачіска, дещо нагадує ретро-стиль. Чіткий проділ, акуратно зачесане волосся за допомогою гелю — будуть основними перевагами такої стрижки.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити