RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СпортРозділ для чоловіків

Яна Клочкова провела майстер-клас для сиріт

Неділя, 10 червня. Для когось цей день - звичайний вихідний. Але для діток з дитячих будинків «Рідний дім», «Перлинка» та багатодітній сім'ї Брагинець, в якій 11 дітей, це ранок змінив світ назавжди!

 

У цей день олімпійська чемпіонка Яна Клочкова здійснила мрію 34 малюків.

 

«1 червня, в День захисту дітей, до мене підійшла маленька дівчинка, і запитала, чи можна потрапити до мене на тренування з плавання. В таких ситуаціях я довго не роздумую. Особливо коли мова йде про дітей з багатодітних сімей і сиріт. І я вирішила організувати майстер-клас для всіх охочих вихованців дитячих будинків», - розповідає Яна Клочкова.

 

9 днів. Рівно стільки дітям довелося чекати втілення мрії. Яна завжди тримає слово, тому разом з Тимофієм Нагорним, президентом «Фонду волонтерів України» взялися за справу. Всього за 3 дні були зшиті купальні костюми жовто-синього кольору. Майстер-клас пройшов в місті Бровари, в басейні «Оздоровчо-реабілітаційного комплексу». На урок зі спортсменкою приїхали діти не тільки з Києва, а й з Кіровоградської області. Під час невеликої розминки Яна намагалася донести кожному, наскільки важливий спорт і активний спосіб життя. Деякі малюки боялися заходити в воду, але після спілкування з олімпійською чемпіонкою вони побороли свій страх!

 

«Сьогодні багато дітей вперше побачили басейн і зробили перші кроки в плаванні. Завдяки спільному тренуванню з Яною Клочковою вони будуть удосконалювати свої навички і прагнути до перемог, як в спорті, так і в житті. Щиро бажаю кожній дитині здоров'я, любові і удачі!», - каже Тимофій Нагорний.

 

Після освоєння різних технік плавання, дітей поділили на 2 команди і провели міні-турнір. Він тривав близько години, і діток, які спочатку боялися води, в кінці не можна було з неї витягнути. На завершення визначили переможців і нагородили медалями трьох дівчаток і трьох хлопчиків. Але і всі інші не залишилися без подарунків. На згадку про зустріч усім діткам подарували купальні костюми, шапочки та окуляри. Малюки отримали не тільки позитивні емоції, а й справжні чемпіонські навички. На своєму власному прикладі Герой України Яна Клочкова продемонструвала, як спорт може відкрити двері в нове життя, допомогти відчути себе значущим, і головне - бути здоровим!

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити