RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

СпортРозділ для чоловіків

Яна Клочкова провела майстер-клас для сиріт

Неділя, 10 червня. Для когось цей день - звичайний вихідний. Але для діток з дитячих будинків «Рідний дім», «Перлинка» та багатодітній сім'ї Брагинець, в якій 11 дітей, це ранок змінив світ назавжди!

Кличко-молодший завершує спортивну кар’єру

Сьогодні, 3-го серпня на сайті Klitschko Management Group з'явилось повідомлення, про закінчення спортивної кар'єри Володимира Кличка.

«27 років тому, я зробив найкращий вибір і почав свою подорож в спорті. В мене була і є можливість, робити так багато, завдяки всесвітній популярності спорту, мого таланту в ньому, і, найважливіше, завдяки Вам, відданим фанатам! Я роблю це з деяким хвилюванням, але я абсолютно готовий до нових випробувань. Я очікую і сподіваюся, що моя подальша кар'єра стане такою ж успішною, як і попередня», – йдеться у відеозверненні Володимира Кличка.
 
На професійному ринзі молодший з Кличків, провів 69 поєдинків, в 64-х отримав перемогу. Останній бій Володимира відбувся 29 квітня проти британця Ентоні Джошуа. Поєдинок за пояси WBA, IBF і IBO, Володимир програв. Відтак, матч-реванш, який планувався на листопад місяць – не відбудеться.

Український баскетбол, про який ви не знали: вітчизняні спортсмени підкорили світовий Олімп

Сьогодні модно скаржитись на відсутність підтримки спорту в Україні. Але досягнення наших спортсменів змушують задуматись,чи справді все так погано.

«Срібло» на чемпіонаті світу в жіночої збірної з баскетболу 3 на 3 і «золото» Дмитра Кривенка на чемпіонаті світу із кидків згори впевнено доводять: український спорт має чималі перспективи.

Чоловіки за 30: як тримати форму

Чоловіки за 30: як тримати форму

Що таке чоловік віком за 30? Як правило, це вже сформована особистість, людина, яка досягла певної фінансової стабільності або навіть свободи, інколи і розкоші. Це вже не молодий чоловік, який ганяє у футбол, не цікавиться політикою, міняє дівчат як шкарпетки (або ж мріє про це), живе на орендованій квартирі, вічно шукає роботу, зате часто-густо милується в дзеркало своїми злегка випуклими кубиками пресу чи просто плоским животом.

Ні, живіт за 30, як правило сам випуклий. Є сімя, діти, власний бізнес чи стабільна робота, думки про дівчат, звісно все ще вештаються закапелками мозку. І саме приходить та мить, коли чоловік усвідомлює, що втрачає форму. Один суцільний «пивний» кубик не зовсім тішить. Але він є і з ним треба щось робити. Добре, коли усвідомлення цього приходить не після 40 (тоді вже значно важче щось змінити), а після 30.