RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для чоловіків

«Полюби мене таким...» або 12 рис, які не варто намагатися змінювати в чоловікові

1. Особливе ставлення до тещі: «Я люблю твою маму, але тільки на відстані. І не кажи, що я не хочу теплоти у родинних стосунках — ти ж теж не прагнеш щодня бачити свою свекруху...»

2.Впевненість в тому, що чоловіча дружба важливіша жіночих планів: «Люба, у кіно ми можемо сходити і наступного тижня, а відкриття сезону (полювання, вживання спиртних напоїв, покерного турніру) буває лише раз на...(місяць, рік, століття )»

 

3. Турботливе ставлення до машини: «Зрозумій, у мене є дві «дівчинки» — ти і моя машина. І, до слова кажучи, металева «крихітка» з'явилась перша....»

4. Ревнощі (в межах розумного): «Жінка поруч мене — це моя територія, моя гордість! А іншим сюди — зась!»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

5. Вагання у прийнятті важливих рішень: «Кохана, вибір квартири, машини і депозиту у банку — це не вибір йогурту на сніданок чи чергової сукні»

6. Небажання виконувати жіночі справи: «Звичайно, ми вміємо прасувати, готувати і навіть прибирати свої шкарпетки, але із задоволенням — чи, принаймні, якісно! — робимо це не частіше декількох разів за життя: коли цього ніхто не зможе зробити замість нас»

7. Перегляд футболу з друзями поза межами дому: «Я постійно ризикую пропустити важливий момент через монотонне «Подивись,що я купила!-Ой, хто це грає?-Винеси сміття!!!»

8.Звичка розглядати і оцінювати за десятибальною шкалою усіх симпатичних жінок: «Я не розглядав ту білявку з модельними параметрами — я просто переконувався, що ти найкраща!»

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

9. Відсутність ентузіазму в шопінгу з дружиною: «Ну тут все логічно: ще японські вчені довели, що чоловіки не здатні продуктивно займатись шопінгом більше 73 хвилин. Та й, взагалі,  — прийшов-поміряв-купив»

10.Любов до комп’ютерних ігор: «В кожному чоловікові живе маленький хлопчик, отже, час від часу йому також треба погратись»

11.Вміння витрачати гроші на дорогі «непотрібні» речі: «Почекайте, а що означає «непотрібні»? Якщо так думати, то 127 ваша кофтинка чи ексклюзивна картина у вітальню вартістю у справді корисну і необхідну нам вудочку — ось головні вороги сімейного бюджету!»

 

12.Захоплення яким - небудь, незрозумілим на жіночий погляд хобі: «Ага, полювання і пейнтбол — це «жорстоко і болото», а твої фітнес-йога і вишивка бісером — «фізичний та естетичний розвиток!»

Додати коментар

Захисний код
Оновити