RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для чоловіків

ЕКСПЕРИМЕНТ: як дізнатися скільки у вас друзів?

 Кожного з нас оточує велика кількість людей: друзі, сусіди, колеги, родичі, брати, сестри. Але як дізнатися скільки серед них справжній друзів?

 

Пропонуємо провести експеримент, який займе у Вас максимум 10 хвилин. Оберіть зі списку  контактів у телефоні, як мінімум 10 друзів і сповістіть їм новину:

«ІМ'Я, я знайшов в інтернеті тренінг по віддаленій роботі, вирішив пройти, завтра планую  звільнитися  з роботи. Їду  на о. Балі, проходити конкурс, якщо виграю залишусь там жити і працювати, що думаєш з цього приводу? ». Далі мовчимо ...

Зазвичай людина задасть ще декілька уточнюючих запитань, а далі Вас чекає кульмінація.  Жартома відповіді можна розділити на декілька категорій:

1. ВІДКРИТИЙ НЕГАТИВ. Приблизно така відповідь Вас очікує: "Ти з розуму зійшов, це лохотрон, тебе обдурять, біжи звідти поки не пізно, в інтернеті один обман, там нереально заробити ... Причому, говорять вони це від чистого серця, а ти стоїш як ідіот і слухаєш. Адже вони не знають, що це експеримент.

Висновок:  99% всіх починань було загублено саме через таких людей. Негайно, на 100% виключіть їх зі свого оточення.

2. ПРИХОВАНИЙ  НЕГАТИВ. Приблизно така відповідь Вас чекає: "Даремно витрачений час, краще не варто. Хоча якщо хочеш, можеш записатися подивимося, що у тебе вийде. Це найнебезпечніший вид "друзів",оскільки вони чекають, щоб у Вас реально нічого не вийшло і очікують моменту, коли скажуть чарівну фразу - «Ну я ж тобі казав, а ти не слухав ...».

Висновок: виключити однозначно, це не друзі а паразити, які бажають Вам провалу.

3. СПРАВЖНІ ДРУЗІ. Приблизно таку відповідь Ви почуєте:"Супер, я дуже радий за тебе, я давно бачу, що твоя робота тобі не подобається і підтримаю тебе в будь-якому твоєму починанні, а на о. Балі  поїдемо разом.

Мораль проста, якщо Ви хочете жити, тим життям яким живе Ваш ПОРАДНИК, то прислухайтесь до чужих порад, але якщо Вам не подобається той спосіб життя, то й не питайте зайвий раз, не псуйте собі нерви, а просто візьміть і зробіть.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити