RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

InsideРозділ для чоловіків

Де народжується батьківство?

Чи змінюється зовнішньо, духовно й емоційного чоловік, у якого народжується дитина? Звісно, що так! Народження нового члена сім'ї — це завжди стан оновлення і переходу в нову епоху життя як у мами, так і в тата. 

 


 

Коментує психолог, психотерапевт Олена Тараріна


Зміни новоспеченого татуся часто не мають зовнішніх проявів, а відбуваються у його внутрішньому стані. Для молодого батька характерним є підвищення відповідальності, інколи – страх перед майбутніми труднощами, але найчастіше тати відчувають величезну радість і гордість. Це не найбільша риба на риболовлі, це не реалізований на «відмінно» фінансовий проект і навіть не купівля житла. Дитина — це те, що створене душею батька!

Немовлята завжди відчувають стан не тільки мами, але й тата. Більшою мірою вони реагують на те, у якому стані перебуває мама після спілкування з татом. Саме на мамі в основному і має зосереджувати свою увагу батько, тому що через мамині любов, довіру і захват зовсім скоро буде прокладений такий важливий шлях до батька в серці дитини!

Мами часто запитують: «Як делегувати обов'язки щодо виховання дітей батькові?» На це запитання легко знайти відповідь за допомогою трьох кроків. Крок перший: чи сформувала мама у тата попередній досвід виконання дрібних доручень, хвалила чи сварила його? Крок другий: чи хоче батько брати на себе обов'язки? Крок третій: ще в період вагітності вчимо тата найрізноманітніших способів піклування про вас і малюка. У тата нема «вбудованої» функції — йому необхідні тактовні і ненав'язливі поради, які підвищуватимуть його самооцінку.

Мама — це чарівний міст, який прокладає дорогу від серця дитини до серця батька. Тут недоречні ревнощі! Справа в тім, що в духовному просторі дитини роль батька полягає в особливій підтримці впевненості в собі й у формуванні внутрішньої відповідальності за свої дії.

Дорогі мамусі і татусі, бажаю вам мудрості у вихованні, і нехай батьківство стане захопливим творчим конструктором.

Додати коментар

Захисний код
Оновити