RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

БізнесРозділ для чоловіків

Ігри для бізнес мислення

Бізнес - це тяжка праця, потрібно багато працювати, щоб досягти успіху у своїй діяльності. Але й про розваги забувати не варто. Сьогодні ми поговоримо про незвичайні розваги,

а саме про ті, які допоможуть Вам загострити свій розум і допоможуть поліпшити свої навички ведення бізнесу. Це ігри, в яких потрібно думати і передбачати наслідки, від яких залежить кінцевий результат! Усього ми розглянемо три таких гри.

1. Шахи.Шахи - абсолютний лідер серед стратегічних ігор. Ця гра зародилася ще в VI столітті і радує мільйони людей, донині. У цій грі Вам потрібно балансувати між захистом і нападом, змушуючи Вашого суперника зробити помилку. Потрібно розраховувати, яку фігуру варто віддати в жертву, а яку захистити будь-яку ціну. Погодьтеся, це дуже корисний навик для бізнесу!

Рекомендуємо спробувати пограти в шахи онлайн, добре для цього підійде сайт www.chess-online.ru. Там багато досвідчених гравців, а так само корисні поради та уроки.

2.Покер

Покер швидше стратегічна гра, ніж азартна. Звичайно, в ньому є частка везіння, але, як правило, результат залежить від досвіду гравця. Хороший гравець в покер, повинен грунтуватися на двох принципах: математика та психологія. В ході гри, Вам необхідно з'ясувати шанс на виграш кожного Вашого суперника, розмір ставки, в який момент підвищити ставку і т.д.

Психологія нагоді Вам для аналізу поведінки Ваших супротивників. Ви повинні розуміти, коли вони сильні, коли вони слабкі, коли вони блефують і т.д. Так само ви повинні розуміти, коли самому варто блефувати. Це теж дуже корисні навички для ведення бізнесу. Багато успішних людей завзяті гравці в покер, серед них: Білл Гейтс, Барак Обама, Дональд Трамп.

3. Комп'ютерна гра - Stronghold

Всі з нас вже давно не діти, але все ж всі ми досить багато часу проводимо за комп'ютером. Хтось працює, хтось просто вбиває час. Ми ж поєднали приємне з корисним! Гра Stronghold- ця стратегія яка переносить на в середньовіччі. У часи міжусобиць і битви за замки і території. Ви король і перед Вами стає мета - підняти своє королівство з колін, пережити напад ворожих армій, чуму і голод. Результат буде залежати тільки від Вас.

Витратити ресурси на оборонні споруди або нові фабрики? Нагодувати селян або побудувати грізну армію? Всі ці нелегкі питання змусять Вас  мізкувати не один час.Так що ця гра не менше корисна для розвитку бізнес мислення. До того ж певний досвід управління підлеглими, хоч вони і віртуальні, але так само як і в житті їх поведінка залежить тільки від Ваших дій!

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити