RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

БізнесРозділ для чоловіків

YouFindPro - сервісу по швидкому пошуку фахівців у будь-якій точці земної кулі

В даний час ринок сучасних послуг насичений різними спеціальностями, але знайти хорошого майстра вкрай важко. Найчастіше процес пошуку довгий а виснажливий, адже  потрібно переглянути купу оголошень в газеті, на різних сайтах, при цьому витратити багато сил, нервів і часу. Команда YouFindPro подбала про вирішенні даної проблеми, створивши легкий у використанні сервіс з пошуку необхідних фахівців в будь-якій точці земної кулі.

 

Як працює YouFindPro

Після швидкої реєстрації в системі YouFindPro, фахівець або компанія з будь-якого міста може безкоштовно створити свій особистий кабінет, не витрачаючи гроші на розробку персонального сайту в мережі, його просування та рекламу. Тут же виконавець може розмістити всю необхідну інформацію про себе, портфоліо і контактні дані для зворотного зв'язку. Реєструватися і отримувати реальні замовлення може як досвідчений, так і початківець, оплачуючи послуги сервісу тільки за фактом укладання угоди.

 

Замовникам достатньо лише зайти на сервіс, вказати необхідну категорію виконавців, місто і вибрати найбільш зручний варіант пошуку. Клієнт може ознайомитися з персональними даними відповідних фахівців, з відгуками від минулих замовників, подивитися їх рейтинг і приклади робіт. Є можливість познайомитися з декількома кандидатами одночасно, скориставшись спеціальною послугою, а завдяки мобільному додатку YouFindPro для смартфонів можна також визначити місце розташування виконавця і відстань до нього.

 

Монетизація стартапу полягає в знятті комісії тільки з зареєстрованих і перевірених командою YouFindPro виконавців, виключно після отримання ними оплати за виконане замовлення. Так, фахівці в Україні платять комісію - 20 грн. Для замовників послуги сервісу абсолютно безкоштовні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити