RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

БізнесРозділ для чоловіків

PR - як стиль життя

Всі мабуть чули про професію PR-менеджер і знають, хто, це такий. Тож сьогодні поговоримо про те, як піарники прийшли в свою професію, хто такий піарник і як ним стати. В цьому нам допоможуть три представниці прекрасної половини людства, а саме: PR-менеджер столичного клубу ‘Atlas – Ксенія Чайковська, Шеф-редактор міжнародного журналу Community;Засновник Community club; Ідеолог міжнародного проекту «Місто професій» - Тетяна Люлька, PR-менеджер гуртів СКАЙ і Mari Cheba, а також першого в Україні діджей альянсу Intelligent Sound Alliance (ISA) – Марина Мая.

Як повернути гроші з проблемного банку?

Мабуть, повідомленням про ліквідацію того чи іншого банку тепер уже нікого не здивуєш і не злякаєш. Ледь не щодня ми чуємо про те, що черговий банк «лопнув». Добре, якщо для вас це просто подія у стрічці новин. А от що робити, якщо саме цьому банку у свій час ви довірили певну суму коштів? Що робити далі?

YouFindPro - сервісу по швидкому пошуку фахівців у будь-якій точці земної кулі

В даний час ринок сучасних послуг насичений різними спеціальностями, але знайти хорошого майстра вкрай важко. Найчастіше процес пошуку довгий а виснажливий, адже  потрібно переглянути купу оголошень в газеті, на різних сайтах, при цьому витратити багато сил, нервів і часу. Команда YouFindPro подбала про вирішенні даної проблеми, створивши легкий у використанні сервіс з пошуку необхідних фахівців в будь-якій точці земної кулі.

Нотатки для тих, хто мріє про власну справу

Будь-яка людина хоч раз в житті задавала собі запитання: «Що і для чого я роблю в своєму житті? Що я залишу після себе, покинувши цей світ? Чи повністю я реалізовую свій потенціал? Які таланти я можу реалізувати в житті і як це зробити?»

 Важливі запитання, правда? Знайомий сценарій?