RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Алан Бадоєв опинився під прицілом українського репера: Майкола Вайнер презентує однойменний сингл «Алан Бадоєв»

Український артист Майкола Вайнер дарує ще один сонячний день кліпом на трек «Алан Бадоєв»: океан, яхта і мила дівчинка, enjoy!

 

«Алан Бадоєв» - це історія відносин артиста з колишньою дівчиною, загорнута в історію з порівняннями та паралелями. 

 

Мабуть, всі чули різні чутки про особисте життя Алана Бадоєва, але чи стосується їх трек від Майкола Вайнер? Звісно, що ні - це лише рима, яка вдало лягла в текст пісні, а особисте життя Алана Бадоєва - це його особиста справа, яку він може навіть втілювати під однойменний трек.

 

«Конкретної теми під час написання пісні не мав, просто загорнув особисте життя в цікаву історію з порівняннями та паралелями. Як от Алан Бадоєв, про якого я сказав у пісні - я також креативна людина, як і він. Не знаю чому так вийшло, мабуть, мені здалось, що він творча людина яка, як ми знаємо є дуже чуттєвою та пристрасною», - коментує Майкола Вайнер.


Є дуже багато пісень присвячених людям. В основному, це близькі люди яких ми любимо, кого вже немає, або тих кого не буде. Дівчатам, іншим реперам - зазвичай люди навіть про це не здогадуються. Алан Бадоєв не виключення. Тому Майкола Вайнер передає Алану привіт з Португалії та запрошує його зловити літній й сонячний вайб під трек «Алан Бадоєв»!

Додати коментар

Захисний код
Оновити