RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Хало Люба, Ду Біст Да або Українці в Німеччині

NIKKITASofie та Nana Poll презентують новий трек - "Хало Люба", з дуже викликаючим та сміливим текстом.

 

«Хало Люба» - пісня, яка повністю описує настрій Українців у Німеччини. «Hallo Luba» у перекладі на українську мову означає - «Привіт Люба». Чому саме Люба? Відомо, що молодшу сестру співачки NIKKITA звати Люба, та виконавиці цієї пісні Нікіта, Софія та Анастасія довгий час жили в одному будинку із сім'єю Нікіти у Німеччині, тому дуже символічно, що у пісні співають саме про Любу. Коли дівчата приїхали у Німеччину вони помітили, що господар дому в якому вони живуть, має дуже цікавий та низький тембр голосу. Дівчатам подобалося, як він вітався саме з Любою, так і народилася ідея треку. Автори Нікіта і Софія вирішили відтворити його "Hallo Luba" та в них це вийшло. Натхнення зробити цю пісню, щоб качати українців не закінчувалось і за вечір пісня була готова. Пізніше Атанасова Нікіта разом із своєю сім'єю зняли розважальне відео за участь українських мам та дітей. Головна роль була виконана досконало сестрою Нікіти - Любою, сама ж Нікіта каже, що її сестра така відкрита завжди.

"Коли ми вимушено потрапили у Німеччину, нам було дуже не звично. Інший менталітет, інша мова, інші люди, ми взагалі їх не розуміли. Тож ця пісня про те, що треба завжди шукати вихід із ситуації і ми цей вихід знайшли у жартах!" - розповідає Нікіта.

Головне залишатися собою і попри всі складнощі показувати всіма своїми діями, що ми єдина нація, яка ніколи не падає духом, залишається вільною, сильною і знаходить позитив у всьому.

Додати коментар

Захисний код
Оновити