RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Під звуки сирен я співатиму! - новий девіз незламності українців від гурту HeartCore

Київська група HeartCore 24го серпня, до Дня Незалежності України та початку 6го місяця війни презентує свій трек 24. Маніфест нашої незламності, віри та переживання особистих історії.

 Ідея цієї пісні почалася з одного вечора і вже стандартної повітряної тривоги. В тональності якої і почала наспівуватися пісня, полилися сльози. І закріпилося почуття сили і протесту. Для запису цього треку ми зустрілися в студії вперше з початку повномашстабного вторгнення. Багато говорили, переживали, вкладали особисті сенси. Ця пісня - стала для нас новим початком україномовної творчості, нового бачення нас як гурту, новим моментом зустрічі один з одним. Нашим голосом в цьому вихорі подій.

Під звуки сирен я співатиму! - головний меседж цієї пісні. Можна зламати речі, можна вбити тіло, але не можна знищити дух людей, які навіть повітряну тривогу перетворюють в пісню. Це стейтмент своєї сили, свого майбутнього та факту, що життя завжди переможе.

Зараз ми створюємо багато нових, принципово нових, пісень. Виступаємо на благодійних івентах. Тому, всі нові релізи будемо викладати в соцмережі та анонсувати альбом.

Додати коментар

Захисний код
Оновити