RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

З промови Зеленського зробили соло в пісні

Український поп-рок гурт SHARD випустив новий патріотичний сингл "Світло" разом із надихаючим відео, де з промови Зеленського зробили соло у пісні. "Світло" - це моральна гуманітарна допомога для людей, знеболювальне для душі та натхнення на нові вчинки заради перемоги.

 "Як і всі я постійно дивився новини спочатку війни. На початку березня була історична промова Зеленського перед Європарламентом зі словами "життя здолає смерть, а світло здолає темряву". Чомусь я вхопився за них, відчував, що це саме те, що потрібно. Наступного дня я вже шукав на гітарі те, що було всередині мене, а спонукали мене фотографії людей у метро Харкова. Я шукав те, що зможе об'єднати їх, обійняти та дати сил триматися далі", - розповідає фронтмен гурту Кирило.

Цікава історія вийшла з обкладинкою - символ на тканині означає "Перемога", бо в українській традиційній вишиванці є система кодування слів у візерунок.

Відео для пісні зробили разом гітарист гурту Артем Мороз та його напарник з монтажу Микита Сідненко - журналісти каналу Дніпро ТV, до яких йде вся хроніка подій. Був лише один головний критерій - максимально розкрити сенс пісні, щоб навіть без звуку від відео волосся на руках стало дибки.

Раніше гурт випустив дебютний альбом "Розрулимо", у якому є два хіти - "Казки" та "Краще Вбий".

Додати коментар

Захисний код
Оновити