RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

ПРЕМ'ЄРА: YOGEN & MARKO KVITKA ─ “NOT SLAVES”

Український співак з Краматорська MARKO KVITKA та виконавець YOGEN презентують новий патріотичний сингл і муд-відео до нього на символічну композицію, яка має назву  “NOT SLAVES”, що в перекладі з англійської “Ми не раби”. Незважаючи на низку трагічних подій, зокрема, теракт у рідному місті Краматорськ, трагедій і розчарувань, які трапилися в Україні через війну, цією піснею YOGEN & MARKO KVITKA прагнуть підняти дух українців, підтримати, підбадьорити й вселити енергію єднання, віри й перемоги.

 

“Пісня була написана ще три роки тому, але ніколи не була настільки актуальною, як сьогодні. Інколи ми стаємо пророками у власній творчості, до кінця не усвідомлюючи прихованих сенсів, які у потрібний час розкривають нам очі на важливі речі. Трек розповідає про об'єднання нації, про силу нашого духу, про мотивацію не здаватися і йти до перемоги. Головне кредо, яке абсолютно відповідає реаліям: "Наші люди не раби”, ─ ділиться YOGEN.

 

Співаки YOGEN & MARKO KVITKA три роки тому брали участь у телевізійному проєкті, під час якого і була створена й записана пісня “NOT SLAVES”. Але реліз тоді так і не відбувся. Автором музики став Мурза Максим (CO22ACK), який наразі поповнив ряди воїнів ЗСУ і захищає нашу країну. Три роки тому, коли пісня тільки створювалася, музичним продюсером виступив Володимир Сивоконь.

 

Зараз артист YOGEN перебуває в Києві й займається волонтерством. Разом з командою він допомагає людям похилого віку та людям з інвалідністю продуктами та медикаментами.

 

“Війна – це лихо для кожної людини, міста, країни та всього світу. Нещодавно моє рідне місто – Краматорськ було вражене жорстокістю ворога та сльозами мирних жителів. І всі 46 діб з початку війни я займався волонтерством у Львові та шукав змогу вивести з міста свою маму. Наш сингл символізує час остаточного укорінення українців як великої та сильної нації. Час єдності та перемоги. Хочеться у такий момент процитувати геніального Ш. Монтеск'є – Помиляється той, хто думає, що революційний народ легко перемогти: навпаки, саме він і здатний здобувати перемоги”, – коментує MARKO KVITKA

 

У муд-відео зображені кадри величі України й українського народу як у мирний час, так і під час воєнних дій. Весь світ знає і вкотре переконується, що немає більш вольової, сильної, патріотичної й співучої душі, ніж українська. Перемога вже близько. Слава Україні!

Додати коментар

Захисний код
Оновити