RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Вокалістка гурту Скрябін Ольга Лізгунова заспівала по свої 18 в проєкті Liz Gun Lite

Вокалістка гурту Скрябін та екс-фронтвумен дівочого гурту Пающие Трусы - Ольга Лізгунова, презентує свій гурт Liz Gun Lite.  Дебютною роботою колективу стала англомовна рок-балада ‘’Eighteen’’, написана в тандемі з учасником гурту Дмитром Сергеєвим. 

 

 

Пісня ‘’Eighteen’’ - це легка ностальгія про безтурботні часи, коли тобі було 18 років. Пісня про перехід в доросле життя, в якому відкривається новий світ та нові можливості, але також й проблеми, які випробовують нашу моральну стійкість. 

 

На початку “Eighteen’’ була зовсім не схожою на баладу, яку можна почути зараз. За стилістикою нагадувала гурт Kiss і несла зовсім інший підтекст. Така собі, рок-н-рольна тема про вечірки з натяком на секс. Після зміни першого складу гурту у‘’Eighteen” змінилася мелодія, стиль, аранжування і зміст, при тому, що текст залишився незмінним.

 

"На жаль, ми дорослішаємо і з різних причин втрачаємо цю енергію і силу. яка у нас була у 18 років. Ця пісня є, також, меседжем, щоб якомога довше зберігати те відчуття 18-річної людини, скільки б років вам не було" - ділиться фронтвумен Liz Gun Lite, Ольга Лізгунова.

 

Найближчим часом гурт Liz Gun Lite планує порадувати меломанів своїм дебютним EP альбомом, а також виступом, який відбудеться 10-го листопада в Docker-G Pub.

Додати коментар

Захисний код
Оновити