RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Сміливий та експериментальний альтернативний хіп-хоп - новий сингл V.i.K.i.Beats

Саунд-продюсер та виконавець з Вінниці під сценічним ім'ям - V.i.K.i.Beats, презентував свій новий сингл в жанрі альтернативного хіп-хопу - "She Ridin', i Love It", який увійде у майбутній лонгплей артиста - ROOM8. 

 

Ідея та перші кроки до створення композиції з'явились минулого року. Спочатку, перша частина треку була дещо відмінною від тієї, що дійшла до релізу, і була легкою та спокійною в стилі ранніх робіт PARTYNEXTDOOR. Друга частина композиції - там вже пішли справжні експерименти.

Була створена суміш чіл-хопу, репу, рнб та електронної музики, а вишенькою на торті звучали джазові елементи.

Після цього, робота над синглом була призупинена і відновилась через рік:- "Я відчував, що хочу покращити саунд першої частини, додати більше енергії, більше сексуальності".

Ключовим поштовхом до нових ідей, стали неперевершені роботи Frank Ocean - DHL та альбом Blonde.

"- Його музика та сміливість, його бачення, перевернули мій творчий погляд. Я зрозумів, що не потрібно обмежувати себе рамками, та боятись відвертих експериментів".

Робота, в якій кохання та сексуальність прирівнюються до адреналіну який отримують від швидкості, і в той же час до задоволення від повільної пристрасті ночі, була закінчена.

Я ніколи не забуду фразу яку сказав Kanye West після випуску альбомів Ye та Kids See Ghost у 2018:-"Ми не боїмось експериментувати, ми сміливо творимо музику яку відчуваємо".

Ці слова завжди надають впевненості під час моїх творчих процесів.  

Мене переповнювали емоції, я був захоплений звучанням електронного хіп-хопу з джазовими нотками який зміг поєднати під супровід української та англійської мови.

Це крок уперед назустріч до звучання закордонних виконавців, які вже стали менторами для мене.

"She Ridin', i Love It"- це третій сингл з альбому - ROOM8, над яким зараз триває робота.

Попередні сингли- "Drop It Low" та "Madonna" також не обійшлись без цікавих експериментів в хіп-хопі та рнб, та чудово доповнюють атмосферу майбутньої платівки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити