RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Київський електронний продюсер та вокалicт гурту Tunelilisu, презентував експериментальний анiмацiйний відеокліп та сингл - "Voyager".

"Voyager" - це дебютний сингл та анімаційний кліп Андрія Куніна - електронного продюсера та учасника дуету Tunelilisu з Києва. Експериментальний релiз досліджує теми міжзоряної відстані, науково-фантастичної романтики та сприйняття сновидінь.

 Назва походить від космічної програми NASA "Вояджер", запущеної в 1977 році для вивчення зовнішньої Сонячної системи та міжзоряного простору за межами геліосфери Сонця.

Реліз складається з трьох трекiв, вiдео-сингл "Voyager" i два iнструмантальних - "Postupovo" та "Nimsay".

"Для створення свого звуку я записав синтезатори, електроакустичну гітару, семпли iндiйського вiнiлу та регiлiозної радіо-трансляцiї, які згодом були перетворені на флейту, трубу та саксофон за допомогою машинного навчання вiд Google Research.Музичне відео та обкладинку до синглу зробив, використовуючи свої колажі, малюнки, а також 3D-анімацію та генеративну графiку."

"Деякi частини трекiв мають багатолітньою історію моїх електро-акустичних експериментiв. Я б хотiв викликати у слухача вiдчуття подорожi - у пам'ятi, часi, просторi, та звуковому спектрi."

У цьому роцi iнший проект Андрiя - електро-акустичний дует Tunelilisu випустив дебютний EP, клiп та декiлька синглiв. Зараз Андрiй та Ханна розробляють новi треки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити