RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Tom Soda вражає шанувальників живим виконанням і AR-технологіями

Tom Soda продовжує дивувати своїх шанувальників новим контентом. Не так давно артист презентував новий сингл «Танці» відразу в трьох версіях і, витримавши невелику паузу, порадував своїх підписників в Instagram AR-маскою в стилі обкладинки синглу.

 

«Мені дуже хотілося, щоб підписники відтворили ефект яскравої фотосесії з допомогою своїх смартфонів. Натхненням стало креативне рішення від фотографа Віри Касимової, яке ми реалізували в процесі зйомки для обкладинки пісні «Танці». Я вирішив, що з допомогою нових технологій ми зможемо інтерпретувати цю ідею, як AR-маску в Instagram. Тепер кожен власник смартфону має можливість влаштувати професійну фотосесію. Все що потрібно – це встановити сам додаток і підписатися на мою сторінку @fantomsoda», – розповідає Tom.

Деякі користувачі одразу ж помітили пасхалку у вигляді танцюючого під свій трек AR-клона артиста, заховану в одному з режимів маски.

«Ця ідея – не новинка. І наші артисти, наприклад Тіна Кароль, вже робили щось схоже. Але я вирішив, що зроблю функціонал з віртуальною копією – пасхалкою для тих, хто захоче побачити мій невеликий виступ в будь-якій точці світу. Такий собі «Digital-приват» від Tom Soda», – посміхаючись, коментує артист.

Слідом за AR-інтерактивом Tom Soda представив публіці Live-відео на поп-версію свого синглу «Танці», порадувавши глядачів не тільки живим звучанням пісні, але й елементами хореографії.

«Я дуже скучив за звучанням живих інструментів і за першої можливості вирішив показати своїм слухачам, що ми з музикантами працюємо із ще більшою інтенсивністю, ніж це було до карантину. Окрема подяка постановнику Данилу Демехіну і команді мого TS продакшена за роботу в божевільному ритмі», – ділиться Tom Soda.

Tom Soda (Артем Карпенко) – співак, композитор, режисер, сам собі продюсер, учасник "Х-фактор" (2 і 3 сезон). З 2017 року співпрацює з українським лейблом "Moon Records". 4 червня 2021 представив Мультижанровий сингл «Танці». 

Додати коментар

Захисний код
Оновити