RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Всім хіпстерам приготуватись: гурт Yukra випустив сингл про найтусовочне місце в Києві

Якщо у Нью-Йорку є район Williamsburg, у Лондоні - Shoreditch, то у Києві найхіповішим місцем є Поділ з його неймовірними графіті, марулами, архітектурою, барами та неповторним літнім вайбом. Enjoy your life з новим синглом гурту Yukra "На Подолі"! 

 Ми давно хотіли створити пісню про якесь знакове місце у Києві, оскільки в Мережі постійно випливають фотки та відео захоплених іноземців, які вперше приїжджають до столиці, і не можуть повірити, як у нас тут круто. І, звичайно ж, для нас таким місцем є Поділ, оскільки тут в різні роки було проведено дуже багато часу, і є купа різних кльових спогадів про це місце. Тому тематика пісні була обрана про Поділ не випадково, а меседж її дуже простий - кльовий літній настрій, легкий флірт та enjoy your life на Подолі! Саме під таку композицію хочеться тусити та насолоджуватись життям в найкрутішому місці Києва. То ж не просто так ми її випустили саме першого липня - в самий розпал літа.  

Приспів пісні найкраще відображає її настрій: "Enjoy your life сьогодні на Подолі, для мене в кайф, коли ми не знайомі, коктейлі-аперолі - скажи мені, а хто я?" Ось ця фраза "скажи мені, а хто я" - це, власне, про свободу життя, вибору і таке собі легке вільнодумство під час проводження часу з друзями на Подолі. Створюючи пісню, ми хотіли додати не тільки легкості в її настрої, але і певної загадки в настрої її умовного героя: "хто я сьогодні?", "чим завершиться ця вечірка?". Ніхто не знає.

Ми думаємо, що нам вдалося передати в нашій пісні настрій літнього вайбу в центрі Києва - це була наша головна мета. Ну і там ще такі барабани трохи з нахилом у диско 80-х і 90-х - ти їх слухаєш і, враховуючи темп пісні, твоє тіло вже рухається.

Додати коментар

Захисний код
Оновити