RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Христина Лугова новою піснею закликає кожного відродитися

Українська pop-jazz співачка Христина Лугова презентує свій новий сингл «Криза навесні». Експериментуючи зі звучанням та стилістикою своїх нових пісень, Христина готує до виходу свій власний музичний симбіоз - новий музичний стиль, який не буде асоціюватися з класичною джаз та поп музикою.

 

«Криза навесні» - це сучасна веснянка. Як всі народні календарно-обрядові пісні - веснянки, вона закликає весну і тепло. Пісня написана з фолковими мотивами й розкриває інтерес співачки до жанру фолькотроніка, що можна було частково почути в міні-альбомі «Метаморфози».

 

«Хоч пісня “Криза навесні” була написана у 2013 році, саме зараз настав її час. Час глобальних криз, які спонукали особисті кризи в житті кожного. За минулий рік я пережила кризу в кожній сфері свого життя. Кожному з нас потрібне відродження, «ренесанс» сили та життя.  Після тривалого холоду, боротьби та криз, хочеться впустити сонце в душу», - розповідає Христина Лугова.

 

Нагадаємо, що нещодавно Христина Лугова презентувала одну із завершальних екранізацій ЕР-альбому «Метаморфози» на пісню «Історії», на створення якої, співачку надихнули батьки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити