RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Вiч-на-вiч: креатори TVORCHI презентують новий сингл

З чистої сторінки: гурт видалив усі фото на власному профiлi у Instagram та заспівав про самоідентифікацію.

 

“Вiч-на-віч” - перший сингл TVORCHI у 2021 році, яким артисти вирішили привернути увагу до актуального питання самовизначення у світі соціальних ролей та масок.

 

Хлопці з Тернополя, що за короткий період часу здобули своєю музикою визнання та прихильність багатотисячної аудиторії з різних куточків світу, сьогодні транслюють соціальний детокс.

 

“Ми одягнули нашу Instagram-сторінку в біле і їй це дуже личить. Знаєте, як буває, коли мчиш центральною дорогою мегаполісу, де на тебе зі всіх сторін дивляться бігборди, рекламні щити, і ти губишся у цьому потоці, - так іноді люди губляться у світі соцмереж і втрачають себе! Часом добре залишатися віч-на-віч з собою та з усім світом, але не з тим, що в телефоні, а зі справжнім, за вікном”, - поділилися TVORCHI.

 

Артисти розповіли, що вперше відчули на собі тиск хибної самоідентифікації, коли ще навчалися у медичному університеті, а мріяли співати. Пізніше це повторилося, разом з першим успіхом у столиці: 

 

“Так багато патернів навколо, так багато маркетингу, рекомендацій. Якщо вчасно не зазирнути в себе, є всі шанси стати чиєюсь реплікою. Наша пісня “Віч-на-віч” - вона про любов, але не тільки до когось, а ще й до себе і своєї особистості”.

 

Сингл “Віч-на-віч” увійде до нового альбому креаторiв TVORCHI, реліз якого планується у цьому році.

Додати коментар

Захисний код
Оновити