RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Новий сингл гурту Rosequit руйнує грані рекордингу

Київський гурт Rosequit (“Розквіт”) випустив новий сингл - “Грані”, який увійде до дебютного лонгплею гурту.Характерною рисою треку є його органічність і простота. Хлопці вирішили повернутися до “витоків” рекордингу - зіграли й записали трек без прикрас і складних аранжувань.

 

Сингл “Грані” - приклад того, як троє людей можуть задати жару - без біг-бенду чи оркестру за спиною, без плейбеків та інших «наворотів», при цьому цей драйв звучить як у навушниках, так і зі сцени. 

 

Rosequit – новийпроєкт Юрія Грузинського, раніше вокаліста та автора гурту Social Classes.Нагадаємо, що у 2013 році пісня гурту Social Classes «Розум» стала офіційним гімном Чемпіонату України з баскетболу. Дебютний сингл стартував в офіційному чарті iTunes на 5 місці, а в альтернативному чарті iTunes на 2 місці.  У 2014 році гітарист лондонського гурту Belleruche Рікі Фабьюлез став автором реміксу на трек «I Ніби».

 

«Музика Rosequit - це чиста емоція, те що приходить і створюється майже миттєво, фактично, наше завдання лише зафіксувати та огранити, прибрати все зайве. Власне тому і запис, як правило, ми робимо з першого-другого дубля, живяком», - розповідає Юрій Грузинський.

 

У складі гурту: автор, вокаліст, клавішник та гітарист – Юрій Грузинський, басист – Юрій Гагарін (раніше обидва Social Classes), ударник – Іван Корнієнко. 

 

Наразі хлопці готують повноцінний альбом. До цього гурт презентував композиції: “Любов”, “Спогад”, “Спи”.

Додати коментар

Захисний код
Оновити